Balneopark Vincenze Priessnitze

Unikátní lázeňský park, který v Evropě nemá obdoby. To je balneopark ukrytý v areálu Priessnitzových lázní v Jeseníku, který odpovídá tradiční lázeňské metodě Vincenze Priessnitze, jež je založena na je léčbě vodou, sluncem a pohybem. V balneoparku, přírodní zahradě, kterou protéká léčivý pramen, najdete několik zastavení, na kterých si můžete dopřát relaxační a léčivé techniky různého druhu. Trasa vedoucí krásným prostředí udržovaného parku vás provede kolem nejrůznějších bazénků, vodotrysků a laviček vybízejících k odpočinku. Užijete si lázně pro ruce i nohy, třeba v koupeli nohou s akupresurou, v potůčku, pod přírodní studenou sprchou nebo na Priessnitzově lavičce.

Pobyt v originálním balenoparku vám pomůže posílit imunitní systém, zmírnit bolest hlavy nebo snížit krevní tlak. Jde také o příležitost vydechnout a nechat se unášet energií přírody a sílou léčebné filozofie zakladatele přírodního léčitelství.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Jeseníky, Severní Morava

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Priessnitzovy lázně Jeseník
Muzeum Vincenze Priessnitze
Reinholdova fontána
Muzeum lega v Jeseníku
Priessnitzova hrobka
Lesní lázeňský labyrint

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet