• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel Fontána - dokonalý relaxační pobyt

Hotel Fontána *** najdete asi 400 metrů od lázeňské kolonády. Hotel nabízí příjemné ubytování v domě ve stylu první republiky a je ideální především pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou a patřičně si odpočinout.

Každý pokoj má vlastní TV a sociální zařízení (WC, sprcha). Z některých pokojů je krásný výhled přímo na centrum města.

V hotelu dále najdete bar a restauraci, ve které si pochutnáte na české kuchyni.

Odpočinek během wellness procedur

Součástí balíčku jsou také wellness procedury (dle zvolené varianty). Všechny tyto procedury mají příznivé účinky na lidský organismus, a navíc se při nich báječně zrelaxujete.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír K.)

Prostředí OK, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co byla na kuponu uvedeno. Strava výborná, personál vstřícný, bezva procházky okolo Labe, bylo nám líto, že nebyly volné termíny pro vstup do bazénu.

Standard (Hanka Z.)

V tomto hotelu se zastavil čas před 20.lety. Vybavení strohé a zašlé, opadává omítka, parkoviště v odlehlém dvoře - nechat tam auto je celkem o strach. Paní recepční neochotná až nepříjemná. Jediné plus bylo chutné jídlo a ochotný obsluhující personál. Kupovat si nápoje z automatu k večeři je naprosto ubohé a to včetně kávy. Nabízený bar v hotelu neexistuje! Fota hotelu rozhodně neodpovídají současnému stavu.

Vynikající (Jana ?.)

Vše bylo tak jak bylo popsáno, měli jsme se dobře.