Dovolená v Hotelu Sázavský ostrov v Sázavě je šitá přímo na míru milovníkům odpočinku a přírody. Na pobytu vás čeká polopenze, vstupenka do Huti František a Sázavského kláštera, anebo v případě relaxačního pobytu zapůjčení člunu a koloběžek k romantické projížďce.

O ubytování

Hotel Sázavský ostrov *** je zasazený do krásné přírody středního Posázaví ve městě Sázava. Ta leží jen 45 km od Prahy v blízkosti dálnice D1. Vedle hotelu se nachází také kemp s pestrým sportovním i relaxačním vyžitím pro všechny věkové kategorie. Hned u areálu protéká řeka Sázava. Ta vám dotvoří nádherné prostředí pro procházky touto malebnou krajinou, ať už přijedete v létě, anebo v zimě. Mezi zajímavosti v okolí se řadí například Muzeum sklářského umění (400 m), Klášter Sázava (1,2 km) nebo Hradiště Černé Budy na Krkavčích skálách (1,2 km).

Kde budete spát?

V hotelu na vás čekají pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a s možností přistýlky. V každém pokoji je také plochá LCD televize, WiFi připojení a postel s kvalitní matrací. K dispozici jsou i větší rodinné pokoje.

Na čem si pochutnáte?

Vychutnejte si bohaté snídaně formou bufetu a večeře. V areálu hotelu je vám k dispozici stylová restaurace Sázavská taverna, kde si můžete posedět u otevřeného ohniště. Druhá hotelová restaurace, Vagón, nabízí sezení na zastřešené terase.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží infrasauna, a pokud se chcete protáhnout, zavítejte do posilovny.

Cestujete s dětmi?

Děti jistě nadchne venkovní hřiště s prolézačkami, houpačkami a pirátskou lodí a také kočičky a kozy, se kterými se mohou pomazlit.

Hotel Sázavský ostrov ***

Hotel Sázavský ostrov ***

Poznaňská 297 , Sázava
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc - Domácí mazlíček za poplatek 150-250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,4 km