• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Parádní dovolená u řeky Sázavy

Hotel Sázavský ostrov je zasazený do krásné přírody středního Posázaví (cca 45 km od Prahy). Vedle hotelu se nachází také kemp a hned u areálu protéká řeka Sázava. V hotelu na vás čekají pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a s možností přistýlky.

Polopenze a relaxace

Vychutnejte si bohaté snídaně formou bufetu a večeře. V areálu hotelu je vám k dispozici stylová restaurace Sázavská taverna, kde si můžete posedět u otevřeného ohniště. Druhá hotelová restaurace, Vagon, nabízí sezení na zastřešené terase.


K relaxaci poslouží infrasauna, a pokud se chcete protáhnout, zavítejte do posilovny.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva R.)

S ubytováním i nabízenými službami jsme byli spokojeni. Strava výborná, ochotný personál, všude čisto. Překvapilo nás, že přesto, že je hotel součástí i dalšího ubytovacího zařízení, byl zde klid.

Vynikající (František ?.)

Přiměřené ubytování bylo bez inzerované TV, vynikající polopenze, recepční neinformovala o infrasauně, v celém areálu není ani jedna lavička, opakovaně jsme bloudili na výletech-špatné značení cest.

Vynikající (Martin E.)

I zimní Sázava má svoje kouzlo. Služby hotelu bez připomínek. Komunikace a obsluha výborná. S výletů do okolí doporučuji pivovar ve Velkých Popovicích a výlet vlakem do Kácova.