Kouzelné město Karlovy Vary si užijete ještě víc s balíčkem plným procedur. Těšte se na čokoládovou perličkovou koupel, solnou jeskyni i saunový svět. Čeká vás i bohatá polopenze a k večeři neomezená konzumace zmrzliny.

Dokonalá dovolená plná odpočinku

Vypravte se na relaxační pobyt do lázeňských Karlových Varů do hotelu, kde se prolíná historická i moderní architektura, která okouzlí hosty všech věkových kategorií. Kromě nabitého wellness balíčku se těšte také na skvělou stravu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav V.)

Prostředí hotelu je na vysoké úrovni a odpovídal popisu. Vše, co bylo nabízeno jsme skutečně obdrželi. Personál byl milý a vstřícný. Pouze bych zpestřil snídaně po celých pět dní bylo stále to samé. Večeře byly vynikající. Tip na výlet : Muzeum Becherovky, sklárna Moser, porcelanka Thon.

Vynikající (PETR K.)

Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, profesionální přistup, strava perfektní, určitě doporučuji.

Vynikající (Jana G.)

Vše odpovídalo popisu, prostředí hotelu, poskytnuté služby, personál i strava ; dáváme 100%. KV mají svoje kouzlo, procházky po kolonádě, lanovka Diana i sklárny Moser stojí za absolvování. Vždy se sem budeme rádi vracet, hotel Millenium nás přesvědčil v každém směru. *****

Vynikající (Petra J.)

Vše bylo skvělé. Informace od Vás byly dodány přesně a jasně. S rezervací pobytu v hotelu nebyl problém a celkově jsem spokojená i s vlastním pobytem. Hotel byl krásný, dobře umístěný, skvělé služby, milý a vstřícný personál. Určitě bych tento pobyt doporučila dál.

Vynikající (Simona ?.)

Úžasný pobyt, který nadmíru předčil mé očekávání. Pobyt jsem dala mamince, jako dárek. Též byla naprosto spokojená a říkala mi, že na wellness víkendech byla mockrát, ale tento byl nejlepší. Dávám tedy 1čky s * za ubytování, jídlo, profesionální personál. Kousek do centra, autem 5 minut, snadné parkování v centru. MHD, zastávka je za humny. -- Štěpánka Blažková

Vynikající (Petra N.)

Ubytování a celkový dojem z hotelu a personálu byl naprosto úžasný, vše se nám velice líbilo a hodnotíme velice kladně. Jako tip na výlet určitě doporučujeme nedaleké sklárny Moser, potom kostel sv.Lukáše s expozicí voskových figurín, celkově Karlovy Vary jsou překrásné město.

Vynikající (Renata H.)

Wellness naprosto dokonalý, starali se o nás jako o princezny. Ke snídani i večeři jsme měli velký výběr z jídel a jídlo bylo velice dobré. Jenom to pivo (Krušovice) nám nechutnalo, mohli by mít větší výběr. Hotel čistý a personál ochotný a usměvavý. Okolo hotelu je spoustu míst na parkování, není potřeba si předem nějaké rezervovat. Do centra jede přímý autobus kousíček od hotelu. Centrum Karlových Varů je nádherné večer, přes den to tak krásné není. Wellness víkend určitě doporučuju, byly to super tři dny.

Vynikající (Jitka H.)

Byli jsme spokojeni s veškerými službami hotelu Millenium, strava výborná, personál ochotný, ubytování pěkné, všude čisto. Určitě můžeme doporučit. Měli jsme s sebou kola a to bylo příjemné, protože hotel je poměrně daleko od centra. Výlet podél Ohře kolem Svatošských skal neměl chybu.

Vynikající (Světlana G.)

Prostředí se všemi službami a celý pobyt v hotelu Millenium mohu hodnotit jen a jen kladně, personál byl ochotný, prostě jsme byli s partnerem maximálně spokojeni, vřele doporučuji dalším zákazníkům!

Vynikající (Hana H.)

V hotelu se nám velmi líbilo a určitě se tam ještě někdy vrátíme. Vše probíhalo přesně tak, jak mělo. Personál byl milý a ochotný, i jídlo bylo velmi dobré. Byli jsme se podívat ve sklářském muzeu Mosser a vřele všem doporučuji.