O ubytování

Luxusní Hotel Millenium **** se nachází v klidné části Karlových Varů nazvané Dvory nedaleko golfového hřiště a dostihové dráhy. Jen 10 minut (600 m) to budete mít do Sklářského muzea Moser. K proslulým kolonádám dojedete autem za 15 minut. Užijte si uvolněnou atmosféru lázeňského města se vším všudy.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z celkem 51 pokojů či prostornějších apartmánů s předsíní. Všechny jsou nově a moderně zařízené, jejich součástí je televize, WiFi a vlastní koupelna s ručníky a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je elegantní restaurace, kde vás čeká gastronomický zážitek. Těšte se na bohaté snídaně a večeře o třech chodech (polévka, salát, hlavní jídlo) dle vlastního výběru.

Těšte se i na samoobslužný zmrzlinový pult se 4 druhy zmrzlin. Příjemné posezení s kávou nebo oblíbeným drinkem si užijete v prostorách Lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Načerpejte nové síly a dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek. V hotelu na vás čeká mimořádné wellness o rozloze 380 m². Jeho součástí je vířivka, Kneippův chodník a saunový svět s finskou, infra a parní saunou.

Kouzelnou atmosféru si užijete v solné jeskyni se solí z Himalájí a Mrtvého moře pro uvolnění dýchacích cest i mysli a dopřát si můžete i různé zábaly, koupele, oxygenoterapii, inhalace nebo masáže. K dispozici je také kosmetika, manikúra a pedikúra.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka S.) ( - Česko)

Vše vynikající. Strava, obsluha, čistota, balneoterapie s ochotnými fyzioterapeutkami.

Skvělé (Karel H.) ( - Česko)

Pobyt se nám líbil.

Skvělé (Jitka K.) ( - Česko)

Ubytování hezké. Odpovídá popisu, parkování bez problémů. Personál příjemný. Byli jsme se vším spokojení, ale jedno mínus se najde. Bohužel jídlo bylo studené. Když přijdete přesně na čas, kdy začínají večeře nebo snídaně, tak je jídlo ještě teplé, ale pokud přijdete o 15 minut později, tak už jíte studené jídlo. Jídlo je položené bez poklopů, takže logicky jídlo hned vystydne pokud přes něj něco nedáte. Pokud ale přijdete včas tak je jídlo výborné!