Luxusní hotel, kde zapomenete na okolní svět

Ubytováni budete v hotelu Millenium **** ve nových a moderně zařízených pokojích Standard Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Těšte se na bohaté snídaně a večeře o třech chodech, které se skládají z polévky, salátu, hlavního jídla s přílohami (na výběr ze tří hlavních jídel) a samoobslužného zmrzlinového pultu se čtyřmi druhy zmrzlin. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu.

Balíček relaxačních procedur

Načerpejte nové síly a dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek. V hotelu na vás čeká mimořádné wellness o rozloze 380 m². Kouzelnou atmosféru si užijete v solné jeskyni se solí z Himalájí a Mrtvého moře pro uvolnění dýchacích cest i mysli.

Kromě toho se můžete těšit na zábal, čokoládovou perličkovou koupel a oxygenoterapii.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jitka K.)

Ubytování hezké. Odpovídá popisu, parkování bez problémů. Personál příjemný. Byli jsme se vším spokojení, ale jedno mínus se najde. Bohužel jídlo bylo studené. Když přijdete přesně na čas, kdy začínají večeře nebo snídaně, tak je jídlo ještě teplé, ale pokud přijdete o 15 minut později, tak už jíte studené jídlo. Jídlo je položené bez poklopů, takže logicky jídlo hned vystydne pokud přes něj něco nedáte. Pokud ale přijdete včas tak je jídlo výborné!

Vynikající (Ján R.)

Vše bylo Ok. Vřele všem doporučuji.

Vynikající (Miroslava H.)

Velmi pěkné prostředí, hotel čistý, vše nové. Super je i systém objednávání procedur, paní velmi milá. Snídaně i večeře na jedničku. Nám se líbilo vše :).