• Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní hotel, kde zapomenete na okolní svět

Ubytováni budete v hotelu Millenium **** ve nových a moderně zařízených pokojích Standard Komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, fén, LCD TV a WiFi připojení.

Součástí hotelu je také elegantní restaurace, kde si dopřejete jedinečný gastronomický zážitek. Těšte se na bohaté snídaně a večeře o třech chodech, které se skládají z polévky, salátu, hlavního jídla s přílohami (na výběr ze tří hlavních jídel) a samoobslužného zmrzlinového pultu se čtyřmi druhy zmrzlin. Kdykoli během dne můžete posedět také na baru, kde si vychutnáte třeba lahodnou kávu.

Balíček relaxačních procedur

Načerpejte nové síly a dopřejte svému tělu zasloužený odpočinek. V hotelu na vás čeká mimořádné wellness o rozloze 380 m². Kouzelnou atmosféru si užijete v solné jeskyni se solí z Himalájí a Mrtvého moře pro uvolnění dýchacích cest i mysli.

Kromě toho se můžete těšit na zábal, čokoládovou perličkovou koupel a oxygenoterapii.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ján R.)

Vše bylo Ok. Vřele všem doporučuji.

Vynikající (Miroslava H.)

Velmi pěkné prostředí, hotel čistý, vše nové. Super je i systém objednávání procedur, paní velmi milá. Snídaně i večeře na jedničku. Nám se líbilo vše :).

Vynikající (Dana ?.)

S pobytem jsem byla velmi spokojená. Ubytování na úrovni, strava vynikající, personál vstřícný, Jediné co nedokázali podle mých požadavku zabezpečit bylo lepší počasí. Ale jinak určitě doporučuji.