Letní dovolená v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Ubytování v Depandance hotelu Odevák pro dva a děti do 12-ti let zdarma i s polopenzí a možností dokoupit masáže či plnou penzi. Vhodné také jako pobyt pro seniory – plná penze zdarma.
Letní dovolená v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Ubytování v Depandance hotelu Odevák pro dva a děti do 12-ti let zdarma i s polopenzí a možností dokoupit masáže či plnou penzi. Vhodné také jako pobyt pro seniory – plná penze zdarma.

Relaxační pobyt v Piešťanech pro všechny věkové generace

Piešťany jsou snad nejoblíbenější slovenské lázeňské město. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou najdete asi 2 km od centra města na východním pobřeží nádrže Slňava. Prostorný a tichý areál hotelu je obklopen přírodou a poskytuje dostatek místa pro venkovní hry či odpočinek ve dvojici nebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrů od hlavní budovy hotelu a najdete zde nově zrekonstruované pokoje s TV, které zajistí komfortní ubytování. V restauraci si pochutnáte na chutném jídle a bohatých porcích. 

Rehabilitační centrum s moderním vybavením najdete v hlavní budově. Centrum má dlouhou historii, postará se zde o Vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám seniorů. K dispozici je zde i společenská místnost s možností zábavního vyžití (biliard, stolní tenis, společenské hry). Hotel také pravidelně pořádá nejrůznější kulturní akce. Můžete si zde půjčit i kola.

Letní dovolená v populárních lázních

Hotelový komplex leží necelé dva kilometry od „lázeňského ostrova“, kde na jednom místě najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Vedle relaxace a zábavy v nespočtu bazénů je zde k dispozici také sportovní vyžití.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes cyklo výlety do okolí až po relaxační procedury v lázeňských domech či kulturní vyžití v místním amfiteátru. Do přírody se můžete vydat do nedalekých Malých Karpat, za historií a památkami zase do hodinu vzdálené Bratislavy. 

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel P.)

Hotel a okolí na první pohled vypadá , že už stojí dlouho a jeho mládí spadá do období rozvinutého socialismu. Pokoje však byly prostorné , upravené a čisté. Stejně tak celý interiér hotelu. Strava byla výborná a vždy jí bylo dostatečné množství i sortiment. Personál hotelu byl ochotný a příjemný. K vybavení hotelu patří i prostory pro balneoterapii a masáže. Tyto prostory jsme neviděli a ani nevyužili. Jediné , co se nám nelíbilo , že není wifi k přístupu na internet na pokoji , ale pouze v prostorách recepce. K lázeňskému ostrovu a centru Piešťan bylo nutno absolvovat cca 20 minut pěší procházky okolo Váhu (hotel zajišťoval asi pětkrát za den dopravu, ale my jsme chodili raději pěšky). V Piešťanech je do konce srpna uzavřený most přes řeku Váh, takže k hotelu se dá dostat pouze přes Hlohovec nebo Nové Mesto nad Váhom. O této situaci jsme byli vedením hotelu včas informováni mailem. Okolní příroda byla moc hezká. Uvažujeme o tom,že v příštím létě hotel navštívíme opět a na delší dobu, tentokrát i s rybářským vybavením a bicykly ( všude v okolí je mnoho cyklostezek po téměř absolutní rovině). Pavel Pokorný,Brno

Vynikající (Stanislav F.)

S pobytem v Piešťanech jsme byli velmi spokojeni jak s umístěním, tak i se stravou. Jelikož jsme chtěli poznat i okolí, vzali jsme si sebou auto. Byli jsme překvapeni, co se v nejbližším okolí Piešťan nachází - například paleontologická rarita Čertův komín. Chtělo by ji více prezentovat návštěvníkům - v jiném státě by z toho udělali možná i poutní místo.

Skvělé (zuzanamlatecova@post.sk M.)

Boli sme veľmi spokojní s pobytom aj so službami v ubytovaní. Hotel je síce starší ale je čistý. Perfektná ochota personálu a super kuchyňa. Chýbala nám vo vedľajšej budove wifi sieť, ktorá je len v hlavnej budove a niečo viac pre deti napr.trampolína, šmyklavka.

Skvělé (Andrea B.)

Pobyt splnil naše očakávania, veľmi dobré raňajky aj večere, veľký výber jedál, hotel v tichom prostredí.

Skvělé (Janka )

Výborná a bohatá polpenizia, staršia rekonštrukcia (bez plastových okien), ale čisté izby, zarazili ma roztrhané stoličky v jedálni.

Skvělé (Michal K.)

S ohledem na cenu jsme byli v celku spokojeni. Nicméně máme několik připomínek: - Občas velmi neochotný personál - Večeře nebyly doplnovány. V 18:30 polovina jídel nebyla k dispozici, v 19 hod persolnál začínal uklízet (večeře měla být do 20 hod) - Dveře sprchového koutu nešly bez násilý otevřít (pokoj 404)

Vynikající (Zdeňka V.)

Strava vynikající, velký výběr na snídaních i večeři. Ubytování bez závad, pokojské ochotné, obsluha v jídelně také, vynikající polévky i jídlo. Jen by se dal vytknout malý prostor pro tanec v baru. A teď by měli dát zdarma poukaz na hubnutí ať ty tři kila navíc jdou dolů.

Skvělé (Libor P.)

Ubytování mělo být v depandanci (což by bylo pro rodinu s dětma výhodnější), ale bylo v hlavní budově. Wifi nebylo dostupné na pokoji. Možnost masáží byla pouze jeden den. Jinak vše v pořádku.

Vynikající (Monika M.)

Ubytovanie i napriek tomu ,že zvonka dýcha starším typom ubytovania bolo super,v izbách čisto, personál príjemný a ústretový. Stravovanie super, deťom chutilo, počasie nám vyšlo, tak sme mali menšie spríjemnenie všedných dní.

Vynikající (eleonora I.)

Velmi spokojny, pacilo sa nam, chodime tam casto, ubytovanie je dobre len trosku zastarale, ale inac bolo super, strava super.