Letní dovolená v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Ubytování v Depandance hotelu Odevák pro dva a děti do 12-ti let zdarma i s polopenzí a možností dokoupit masáže či plnou penzi. Vhodné také jako pobyt pro seniory – plná penze zdarma.

Relaxační pobyt v Piešťanech pro všechny věkové generace

Piešťany jsou snad nejoblíbenější slovenské lázeňské město. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou najdete asi 2 km od centra města na východním pobřeží nádrže Slňava. Prostorný a tichý areál hotelu je obklopen přírodou a poskytuje dostatek místa pro venkovní hry či odpočinek ve dvojici nebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrů od hlavní budovy hotelu a najdete zde nově zrekonstruované pokoje s TV, které zajistí komfortní ubytování. V restauraci si pochutnáte na chutném jídle a bohatých porcích. 

Rehabilitační centrum s moderním vybavením najdete v hlavní budově. Centrum má dlouhou historii, postará se zde o Vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám seniorů. K dispozici je zde i společenská místnost s možností zábavního vyžití (biliard, stolní tenis, společenské hry). Hotel také pravidelně pořádá nejrůznější kulturní akce. Můžete si zde půjčit i kola.

Letní dovolená v populárních lázních

Hotelový komplex leží necelé dva kilometry od „lázeňského ostrova“, kde na jednom místě najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Vedle relaxace a zábavy v nespočtu bazénů je zde k dispozici také sportovní vyžití.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes cyklo výlety do okolí až po relaxační procedury v lázeňských domech či kulturní vyžití v místním amfiteátru. Do přírody se můžete vydat do nedalekých Malých Karpat, za historií a památkami zase do hodinu vzdálené Bratislavy. 

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vlastimil S.)

S pobytem jsme byli spokojeni.Výborná strava, dodrženy všechny podmínky uvedené v prezentaci.

Vynikající (Pavel L.)

Spokojení, v tomto hotelu Odevák byla zejména vynikající strava, příjemný personál a příležitosti k zábavě v blízkém okolí do 4 km.

Skvělé (Milan O.)

Trošku zavádzajúce-nepresné udanie lokality,ubytovanie dobré,personál ok,trošku viazne privítanie(RECEPCIA).

Skvělé (Eva)

S pobytom som bola spokojná, poskytované služby priemerné, kuchyňa vynikajúca, hotel je situovaný ďalej od mesta, ale prechádzka nevadila.

Skvělé (Pavel P.)

Hotel a okolí na první pohled vypadá , že už stojí dlouho a jeho mládí spadá do období rozvinutého socialismu. Pokoje však byly prostorné , upravené a čisté. Stejně tak celý interiér hotelu. Strava byla výborná a vždy jí bylo dostatečné množství i sortiment. Personál hotelu byl ochotný a příjemný. K vybavení hotelu patří i prostory pro balneoterapii a masáže. Tyto prostory jsme neviděli a ani nevyužili. Jediné , co se nám nelíbilo , že není wifi k přístupu na internet na pokoji , ale pouze v prostorách recepce. K lázeňskému ostrovu a centru Piešťan bylo nutno absolvovat cca 20 minut pěší procházky okolo Váhu (hotel zajišťoval asi pětkrát za den dopravu, ale my jsme chodili raději pěšky). V Piešťanech je do konce srpna uzavřený most přes řeku Váh, takže k hotelu se dá dostat pouze přes Hlohovec nebo Nové Mesto nad Váhom. O této situaci jsme byli vedením hotelu včas informováni mailem. Okolní příroda byla moc hezká. Uvažujeme o tom,že v příštím létě hotel navštívíme opět a na delší dobu, tentokrát i s rybářským vybavením a bicykly ( všude v okolí je mnoho cyklostezek po téměř absolutní rovině). Pavel Pokorný,Brno

Vynikající (Silvie M.)

Pobyt byl úžasný, výborné ubytování a skvělá strava, klidné okolí, vřele doporučuji.

Skvělé (Zdeňka R.)

Služby v hotelu byly prvotřídní, jídlo bezvadné, chování zaměstnanců hotelu velmi vstřícné a příjemné. To, že se jednalo o starší hotel se nedá ovlivnit, ale byl čistý a pokoje udržované. V okolí se však nevyskytovaly žádné další termální lázně, kromě v Piešťanech a vše bylo velmi daleko.Bez auta by pobyt zřejmě nesplňoval naše představy o pohodové dovolené.

Skvělé (Miroslav N.)

Pobyt odpovídal ceně kterou jsme zaplatili,hotel na prezentaci vypadal podstatně lépe,jak ve skutečnosti. Jinak služby a strava celkem na dobré úrovni.

Vynikající (FRANTISEK O.)

Spokojeni jsme byli s ubytováním,pokoje byly vzorně přichystané.Strava vynikající.Personál hodně ochotný.Živá hudba,ale zarazil nás malý zájem hotelových hostu.

Vynikající (Zdeňka V.)

Strava vynikající, velký výběr na snídaních i večeři. Ubytování bez závad, pokojské ochotné, obsluha v jídelně také, vynikající polévky i jídlo. Jen by se dal vytknout malý prostor pro tanec v baru. A teď by měli dát zdarma poukaz na hubnutí ať ty tři kila navíc jdou dolů.