Letní dovolená v oblíbeném lázeňském městě Piešťany. Ubytování v Depandance hotelu Odevák pro dva a děti do 12-ti let zdarma i s polopenzí a možností dokoupit masáže či plnou penzi. Vhodné také jako pobyt pro seniory – plná penze zdarma.

Relaxační pobyt v Piešťanech pro všechny věkové generace

Piešťany jsou snad nejoblíbenější slovenské lázeňské město. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou najdete asi 2 km od centra města na východním pobřeží nádrže Slňava. Prostorný a tichý areál hotelu je obklopen přírodou a poskytuje dostatek místa pro venkovní hry či odpočinek ve dvojici nebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrů od hlavní budovy hotelu a najdete zde nově zrekonstruované pokoje s TV, které zajistí komfortní ubytování. V restauraci si pochutnáte na chutném jídle a bohatých porcích. 

Rehabilitační centrum s moderním vybavením najdete v hlavní budově. Centrum má dlouhou historii, postará se zde o Vás lékař a odborný personál, který již pomohl stovkám seniorů. K dispozici je zde i společenská místnost s možností zábavního vyžití (biliard, stolní tenis, společenské hry). Hotel také pravidelně pořádá nejrůznější kulturní akce. Můžete si zde půjčit i kola.

Letní dovolená v populárních lázních

Hotelový komplex leží necelé dva kilometry od „lázeňského ostrova“, kde na jednom místě najdete všechny lázeňské domy a koupaliště s léčivou vodou. Vedle relaxace a zábavy v nespočtu bazénů je zde k dispozici také sportovní vyžití.

Piešťany poskytují množství možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes cyklo výlety do okolí až po relaxační procedury v lázeňských domech či kulturní vyžití v místním amfiteátru. Do přírody se můžete vydat do nedalekých Malých Karpat, za historií a památkami zase do hodinu vzdálené Bratislavy. 

NÁŠ TIP: v Piešťanech otevřeli zbrusu nový, nafukovací aquapark, jehož dominantou je 54 metrů dlouhá skluzavka - ta je tak nejdelší ve Střední Evropě. Aquapark má kapacitu až 1000 návštěvníků a koupat se zde budete ve vodě upravené ozónem, která je vhodná i pro alergiky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milan O.)

Trošku zavádzajúce-nepresné udanie lokality,ubytovanie dobré,personál ok,trošku viazne privítanie(RECEPCIA).

Vynikající (Zlatica B.)

Boli sme veľmi spokojní, obsluha v reštaurácii bola na vysokej úrovni, služby v zariadení boli taktiež na úrovni. Radi by sme sa niekedy v budúcnosti vrátili späť do hotela ODEVÁK.

Skvělé (Andrea B.)

Pobyt splnil naše očakávania, veľmi dobré raňajky aj večere, veľký výber jedál, hotel v tichom prostredí.

Skvělé (Pavel)

Byli jsme velice spokojeni, kladně hodnotíme zejména kvalitu podávaných jídel a obsluhu jídelny. Také čistota pokoje byla na dobré úrovni.

Skvělé (Michal K.)

S ohledem na cenu jsme byli v celku spokojeni. Nicméně máme několik připomínek: - Občas velmi neochotný personál - Večeře nebyly doplnovány. V 18:30 polovina jídel nebyla k dispozici, v 19 hod persolnál začínal uklízet (večeře měla být do 20 hod) - Dveře sprchového koutu nešly bez násilý otevřít (pokoj 404)

Vynikající (Zdeňka V.)

Strava vynikající, velký výběr na snídaních i večeři. Ubytování bez závad, pokojské ochotné, obsluha v jídelně také, vynikající polévky i jídlo. Jen by se dal vytknout malý prostor pro tanec v baru. A teď by měli dát zdarma poukaz na hubnutí ať ty tři kila navíc jdou dolů.

Vynikající (FRANTISEK O.)

Spokojeni jsme byli s ubytováním,pokoje byly vzorně přichystané.Strava vynikající.Personál hodně ochotný.Živá hudba,ale zarazil nás malý zájem hotelových hostu.

Vynikající (Mária S.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Popis zodpovedal skutočnosti. Ubytovanie bolo čisté. Stravovanie formou švédskych stolov bohaté a pestré. Pobyt môžem len odporúčať.

Skvělé (Libor P.)

Ubytování mělo být v depandanci (což by bylo pro rodinu s dětma výhodnější), ale bylo v hlavní budově. Wifi nebylo dostupné na pokoji. Možnost masáží byla pouze jeden den. Jinak vše v pořádku.

Vynikající (eleonora I.)

Velmi spokojny, pacilo sa nam, chodime tam casto, ubytovanie je dobre len trosku zastarale, ale inac bolo super, strava super.