Dopřejte si romantický pobyt jen 230 m od krásného zámku Loket. Ubytováni budete v Hotelu Císař Ferdinand, anebo Hotelu St. Florián, kde se těšte na komfortní pokoje a chutné snídaně. V ceně balíčku je také vstupenka do pivního muzea, pivovaru a unikátního muzea lázeňských pohárků. Čeká vás také 10% sleva na nákup v pivním obchůdku.

O ubytování

Hotelový komplex F&F Hotels Loket nabízí ubytování v Hotelu Císař Ferdinand a Hotelu St. Florian ležících přímo v historickém srdci nádherného města Loket. Oba hotely se nacházejí ve zrekonstruovaných historických budovách a nabízejí krásný výhled na královský hrad a přírodní amfiteátr.

Přímo v budově Hotelu Císař Ferdinand se nachází pivovarské minimuzeum a muzeum Dr. Payera s největší světovou sbírkou historických lázeňských pohárků. Ke středověkému hradu Loket (150 m) se zajímavými prohlídkovými okruhy a skvělou expozicí o tortuře dojdete z hotelů během pár minut. Hrad se vypíná na skalnatém ostruhu a ze tří stran je obklopený řekou Ohří. Z jeho hradeb budete mít úchvatný výhled do okolní krajiny. Na pohádkovém loketském náměstí můžete navštívit Muzeum tajných spolků (130 m). V přízemí loketské raně barokní radnice sídlí městská knihovna s expozicí umělecké knižní vazby (100 m).

Za jedinečným přírodním úkazem se vydejte na Svatošské skály (7 km) s množstvím skalních pilířů, hranolů a jehlanů. Velmi atraktivním výletním cílem je také nedaleké lázeňské město Karlovy Vary, kde se můžete projít po kolonádách, napít se léčivých pramenů nebo třeba navštívit muzeum Becherovky (14 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. V budovách obou hotelů je možné se připojit k WiFi připojení zdarma.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na bohaté snídani ve formě bufetu. Večeře mají podobu dvouchodového menu. Během pobytu rozhodně doporučujeme navštívit rodinný pivovar Svatý Florian, který je součástí hotelu Císař Ferdinand.

F&F Hotels Loket

F&F Hotels Loket

T.G.Masaryka 109/53 , Loket
Česká republika

+420 352 327 100

info@hotel-loket.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Hotel nedisponuje vlastním parkovištěm.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Hrad Loket

Hrad LoketTip na výlet

Hrad Loket vypínající se na ostrohu nad řekou Ohří je srdcem stejnojmenného městečka v severních Čechách. Od svého založení ve 13. století prošel tento královský hrad řadou stavebních úprav. Na přelomu 15. a 16. století došlo k přestavbě v duchu pozdní gotiky a nastupující renesance. V 19. století sloužil hrad jako státní vězení a právě v této době byla výrazně narušena jeho původní podoba. Celková dispozice areálu s dominantou v podobě 26 m vysoké věže ovšem zůstala zachována. Z hradní věže je i dnes nádherný výhled na městečko i okolní krajinu.

Během návštěvy hradu si můžete v jeho rozlehlých prostorách prohlédnout stovky zajímavých exponátů z jeho dlouhé historie. Pokochat se můžete historickým nábytkem, zbraněmi, porcelánem, nádobím, starou loketskou lékárnou i dřevěnými sochami. Kromě vzácných minerálů je zde k vidění také legendární loketský meteorit.

Pro statečné je zde opravdu působivá **expozice útrpného práva, která se nachází v autentických prostorách sklepního vězení hradu.

Otevírací doba:

  • listopad - březen: 9:00 - 16:00 hodin
  • duben - červen a září - říjen: 9:00 - 17:00 hodin
  • červenec - srpen: 9:00 - 18:30 hodin

Vstupné:

  • Dospělí: 125 Kč - 150 Kč
  • Děti, studenti a senioři: 105 Kč - 120 Kč
  • Děti do 6 let: zdarma
  • Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti nebo studenti): 380 Kč - 440 Kč
Více informací
Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vánoční dům
Vánoční dům
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně