F&F Hotels Loket

F&F Hotels Loket

T.G.Masaryka 109/53, Loket
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Hotel nedisponuje vlastním parkovištěm.

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

O ubytování

Hotelový komplex F&F Hotels Loket nabízí ubytování v Hotelu Císař Ferdinand a Hotelu St. Florian ležících přímo v historickém srdci nádherného města Loket. Oba hotely se nacházejí ve zrekonstruovaných historických budovách a nabízejí krásný výhled na královský hrad a přírodní amfiteátr.

Přímo v budově Hotelu Císař Ferdinand se nachází pivovarské minimuzeum a muzeum Dr. Payera s největší světovou sbírkou historických lázeňských pohárků. Ke středověkému hradu Loket (150 m) se zajímavými prohlídkovými okruhy a skvělou expozicí o tortuře dojdete z hotelů během pár minut. Hrad se vypíná na skalnatém ostruhu a ze tří stran je obklopený řekou Ohří. Z jeho hradeb budete mít úchvatný výhled do okolní krajiny. Na pohádkovém loketském náměstí můžete navštívit Muzeum tajných spolků (130 m). V přízemí loketské raně barokní radnice sídlí městská knihovna s expozicí umělecké knižní vazby (100 m).

Za jedinečným přírodním úkazem se vydejte na Svatošské skály (7 km) s množstvím skalních pilířů, hranolů a jehlanů. Velmi atraktivním výletním cílem je také nedaleké lázeňské město Karlovy Vary, kde se můžete projít po kolonádách, napít se léčivých pramenů nebo třeba navštívit muzeum Becherovky (14 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. V budovách obou hotelů je možné se připojit k WiFi připojení zdarma.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na bohaté snídani ve formě bufetu. Večeře mají podobu dvouchodového menu. Během pobytu rozhodně doporučujeme navštívit rodinný pivovar Svatý Florian, který je součástí hotelu Císař Ferdinand.

Tipy na výlet

Hrad Loket
Hrad Loket
Karlovy Vary
Karlovy Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně