Užijte si pohostinný slovácký kraj a zajeďte si na pobyt do Hotelu Lidový dům v Bzenci. Čekají vás pohodlné pokoje a chutná polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o třech chodech). Navštivte také zámek Bzenec jen 2 minuty od hotelu.

Slovácko Tip na výlet

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Co nevynechat při návštěvě Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámek Buchlovice
  • poutní místo Velehrad

Vydejte se i do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou. Ve Starém Městě navštivte Památník Velké Moravy a unikátní Kovozoo.

Více informací

Malebný hotel na náměstí se skvělou kuchyní

Hotel Lidový dům *** najdete v centru vinařské obce Bzenec na Slovácku. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí pohodlné ubytování v pokojích zařízených jednoduchým dřevěným nábytkem, televizí, vlastní koupelnou a WiFi připojením.

Snídaně a večeře si vychutnáte v elegantní hotelové restauraci s krbem. Těště se na vydatná jídla české kuchyně i chutné pokrmy mezinárodní kuchyně.

Zajít můžete také do pivnice zařízené ve stylu první republiky. V teplých dnech je k dispozici posezení venku a také venkovní dětský koutek s trampolínou a prolézačkami.


Pohodový pobyt s vínem a kulturou

Ve volných chvílích vyrazte za turistikou. V nejbližším okolí ubytování můžete navštívit Bzenecký zámek, prastarou lípu v zámeckém parku nebo Kapli sv. Floriána a sv. Šebestiána. Na jižní Moravě se přímo nabízí vinařská turistika, a pokud jste vášniví cyklisté, využijte také širokou síť cyklostezek v okolí.

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310, Bzenec
Česká republika

+420 702 276 181

recepce@hotellidovydum.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
14,4 km