Hotel Lidový dům ***

Hotel Lidový dům ***

nám. Svobody 310, Bzenec
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
16,8 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
14,4 km

O ubytování

Hotel Lidový dům *** najdete v centru vinařské obce Bzenec na Slovácku. Objevujte krásy města, vydejte se do skanzenu Strážnice (9 km), na zámek Milotice (12 km), anebo do ZOO v Hodoníně (22 km). Zimní dovolenou si můžete zpestřit netradičním zážitkem – lyžováním ve Ski parku Osvětimany (14 km).

Kde budete spát?

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí pohodlné ubytování v pokojích zařízených moderním dřevěným nábytkem, postelí se zdravotní matrací, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Za příplatek se můžete ubytovat také v apartmánu, který je rozdělený na ložnici a obývací pokoj, z obou místností je přístup na prostorný balkón. V koupelně navíc najdete luxusní hydromasážní vanu.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu a večeře o třech chodech si vychutnáte v elegantní hotelové restauraci s krbem. Těšte se na vydatná jídla české kuchyně i pokrmy mezinárodní kuchyně. Zajít můžete do pivnice zařízené ve stylu první republiky, kde se čepují piva z Plzeňského Prazdroje. V teplých dnech je k dispozici venkovní posezení.

Kde budete relaxovat?

Hotel nedisponuje vlastním wellness centrem, můžete si však objednat některou z masáží, která vám bude poskytnuta na pokoji.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven venkovní dětský koutek s trampolínou a prolézačkami.