Letní pobyt pro dva v penzionu Kalinka u parádního aquaparku Malé Bielice. V ceně polopenze a neomezený vstup do bazénů, vířivky, sauny i fitness. Nedaleko lázeňské Piešťany a Bojnický zámek.

Wellness penzion Kalinka


Penzion nabízí ubytování a bohatý wellness program v příjemném prostředí oblíbené lokality Malé Bielice. Pokoje jsou nově zrekonstruované. Těšte se na plavecký a perličkový bazén s termální vodou a blahodárnými účinky na celkovou regeneraci organismu, vířivku, finskou a infra saunu a fitness centrum. Součástí penzionu je i restaurace s tanečním parketem, bar a letní terasa s grilem. 

Parádní aquapark, příroda i výlety

Za návštěvu rozhodně stojí nový areál zdejších lázní, kde si užijete relax v léčivé, minerální vodě ve vnitřních i venkovních bazénech s masážními prameny a dalšími prvky. Nechybí zde ani tobogány, skluzavky, divoká řeka a další zábavní atrakce. Aquapark leží asi 15 minut chůze (nebo 3 minuty jízdy autem) od penzionu. 

Z historických památek rozhodně navštivte nádherný Bojnický zámek se ZOO (30 km), Trenčínský hrad, lázně Piešťany s malebnou kolonádou nebo zříceninu Čachtického hradu. Přímo v Malých Bielicích se nachází hvězdárna.

Penzión Kalinka

Partizánske 209, Malé Bielice
Slovenská republika

+(421) 387 496 509

penzionkalinka@skylan.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Lázně
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od lázní
20 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
50 m
Sjezdovka
45 km