Letní pobyt pro dva v penzionu Kalinka u parádního aquaparku Malé Bielice. V ceně polopenze a neomezený vstup do bazénů, vířivky, sauny i fitness. Nedaleko lázeňské Piešťany a Bojnický zámek.

Wellness penzion Kalinka


Penzion nabízí ubytování a bohatý wellness program v příjemném prostředí oblíbené lokality Malé Bielice. Pokoje jsou nově zrekonstruované. Těšte se na plavecký a perličkový bazén s termální vodou a blahodárnými účinky na celkovou regeneraci organismu, vířivku, finskou a infra saunu a fitness centrum. Součástí penzionu je i restaurace s tanečním parketem, bar a letní terasa s grilem. 

Parádní aquapark, příroda i výlety

Za návštěvu rozhodně stojí nový areál zdejších lázní, kde si užijete relax v léčivé, minerální vodě ve vnitřních i venkovních bazénech s masážními prameny a dalšími prvky. Nechybí zde ani tobogány, skluzavky, divoká řeka a další zábavní atrakce. Aquapark leží asi 15 minut chůze (nebo 3 minuty jízdy autem) od penzionu. 

Z historických památek rozhodně navštivte nádherný Bojnický zámek se ZOO (30 km), Trenčínský hrad, lázně Piešťany s malebnou kolonádou nebo zříceninu Čachtického hradu. Přímo v Malých Bielicích se nachází hvězdárna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Aleš S.)

Naprostá spokojenost. Vše co jsme měli dostat jsme dostali, personál byl velmi příjemný, kuchař vařil skvěle. Termály v penziónu byly fajn.

Skvělé (Luděk B.)

Prostředí hotelu hodnotím 2* Wellness a strava dobré. Doporučuji návštěvu zámku Bojnice.

Skvělé (Iveta ?.)

Prostredie penziónu a celkový pobyt zodpovedal popisu. Personál penziónu bol ústretoví. Raňajky a večere boli bohaté, majú široký výber jedál.

Vynikající (Petr K.)

Ubytování dobré, vstřícný personál, kuchař vařil výborně, koupání v termální vodě vynikající.

Vynikající (Josef H.)

Vše perfektní i když byl hotel bez bazénu /oprava střechy nad bazénem/ jiná kompenzace pobytu v druhých termálních vanách. Personál + strava na jedničku.

Skvělé (Milan K.)

Prostředí příjemné, sice starší zařízení a vybavení, ale čisté. Poskytované služby odpovídaly, strava velmi dobrá. Personál hotelu netečný, chladný.

Skvělé (Hanka P.)

Hotel je starší, hodně topili, i když nebylo potřeba, v koupelně nefungovalo odvětrávání. Postele jsou tvrdé, ale to záleží jak pro koho. Jídlo bylo dobré, bylo ho hodně, jen snídaně by mohla být od 8h. Wellness super, bazén, vířivka i sauny. Personál milý a ochotný.

Skvělé (Richard E.)

Penzion odpovídal popisu. Wellness podle představ, nadchly nás nové sauny, okolí bazénů už ale rzí upozorňuje na letitost a nutnost údržby. To je ale kosmetika, co jsme očekávali, to jsme dostali. Večeře slušné, chválíme velikost porcí, chtělo by to ale větší výběr bezmasých jídel než bezmasá pizza, zapečené brambory s brokolicí a smažák. Snídaně chutné, ale člověk by po 3 dnech uvítal už i něco jiného než pečivo s vejcem, hemenexem, zapečené či s obloženým talířem "á la carte". Chtělo by to obyčejný "švédský stůl" s výběrem např. cereálií atd, to už dnes nabízí i autokempy. Personál občas zmatený (pravděpodobně nový), ale velmi ochotný. Pokoje v podkroví pro 2 stačily, postele perfektní, ale vzhledem ke zkosení střechy pro víc jak 2 lidi určitě nevhodné. Na pokoji č. 5 sprcha piští, to zrovna příjemné nebylo, ale jinak nic, nač by nenáročný uživatel musel nadávat. Chválíme čisto, ale přidáváme se k názorům na malým oknem jen obtížně vyvětratelnou horkost. Za jinou zábavou než termály musíte dál, např. Bojnice ale opravdu stojí za to. V okolí zajímavá přírodní lokalita Bielické bahna. V Partizánskem toho jinak k vidění opravdu moc není, ale skvěle jsme se naobědvali v hotelu Azul. Ceny vyšší, ale kvalita naprosto špičková. Ve větším městě by to stálo dvakrát tolik. Takže vysloveně nadšení jsme neodjížděli (i proto, že nám na hotelovém parkovišti nějaký dobrák odřel auto a neobtěžoval se nás třeba najít a věc vyřešit - lidi jsou hovada), ale spokojení ano. Především kvůli naplnění představy slušného wellness za velmi dobrou cenu.

Vynikající (Alena E.)

Vše v naprostém pořádku, velmi příjemnou servírku jsme poznali, jeji přístup nám byl milý a penzion nám vyhovoval po všech stránkách, hlavně sauna a bazény .

Vynikající (Jana P.)

Vše naprosto v pořádku, personál velmi milý, strava výborná, bez problémů zajistili bezlepkovou stravu, wellness paráda. Vše hodnotíme velmi kladně.