Letní pobyt pro dva v penzionu Kalinka u parádního aquaparku Malé Bielice. V ceně polopenze a neomezený vstup do bazénů, vířivky, sauny i fitness. Nedaleko lázeňské Piešťany a Bojnický zámek.

O ubytování

Penzion Kalinka stojí ve výborné lokalitě obce Malá Bielica. Místní termální koupaliště je vzdáleno jen 5 minut chůze a místní hvězdárna zase jen 1,4 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v standardně zařízených dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje mají televizi a v objektu je také WiFi připojení. Nechybí ani samostatná koupelna.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se těšte na polopenzi podávanou formou à la carte. Snídaně i večeře si tedy vybíráte dle vlastního přání. Chutné jídlo můžete zapít nápojem na baru přímo v penzionu. V teplých měsících si pochutnáte na grilovaných specialitách na letní terase s grilem.

Kde budete relaxovat?

Nechte své tělo i duši odpočinout v termálních bazénech penzionu Kalinka. Ponořte se do vířivého bazénu s teplotou vody až 37 °C nebo si zaplavte v plaveckém termálním bazénu s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovat se můžete také v hotelové vířivce pro až 6 osob nebo vyzkoušejte některou z nově zrekonstruovaných saun - v suché a infra sauně . V penzionu si můžete dopřát i masáž.

Něco navíc

Zasportovat si můžete v hotelu i jinak než v bazénu. Kdykoliv si můžete zahrát kulečník, stolní tenis nebo si zacvičit ve fitness. Už jste někdy hráli virtual golf ? V Penzionu Kalinka si ho můžete vyzkoušet.

Penzión Kalinka

Penzión Kalinka

Partizánske 209 , Malé Bielice
Slovenská republika

+(421) 387 496 509

penzionkalinka@skylan.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Lázně
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od lázní
20 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
50 m
Sjezdovka
45 km