• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování v penzionu Kalinka pro celou rodinu

Penzion nabízí ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a v objektu je WiFi připojení zdarma.

V restauraci se těšte na polopenzi podávanou formou à la carte. Snídani i večeři si tedy vyberete dle vlastního přání.

Relaxace v termálních bazénech a nových saunách

Nechte své tělo i duši odpočinout v termálních bazénech penzionu Kalinka. Ponořte se do perličkového bazénu s teplotou vody až 37 °C nebo si zaplavte v termálním bazénu s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovat se můžete také v hotelové vířivce, nebo vyzkoušejte některou z nově zrekonstruovaných saun.

Zasportovat si můžete v hotelu i jinak než v bazénu. Kdykoliv si můžete zahrát kulečník nebo stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Pavel H.)

Naprostá hrůza, kdo sem jednou dojde tak už nikdy více, lidi čtěte recenze a ne jak já, pobyt jsem ukončil o den dříve.

Dobré (Petr K.)

Penzion uspokojí jen málo náročného klienta. Vše je staré, otlučené, neútulné, člověk si připadá spíš jako na nějaké ubytovně. Jídlo bylo sice dobré, ale výběr byl velmi omezený. Postrádal jsem polívku. Naopak wellness hodnotím dobře, byli jsme velmi spokojeni s roszahem služeb i komfortem (i když i tady platí, že celé vybavení je už hodně staré a omšelé).

Skvělé (Richard E.)

Penzion odpovídal popisu. Wellness podle představ, nadchly nás nové sauny, okolí bazénů už ale rzí upozorňuje na letitost a nutnost údržby. To je ale kosmetika, co jsme očekávali, to jsme dostali. Večeře slušné, chválíme velikost porcí, chtělo by to ale větší výběr bezmasých jídel než bezmasá pizza, zapečené brambory s brokolicí a smažák. Snídaně chutné, ale člověk by po 3 dnech uvítal už i něco jiného než pečivo s vejcem, hemenexem, zapečené či s obloženým talířem "á la carte". Chtělo by to obyčejný "švédský stůl" s výběrem např. cereálií atd, to už dnes nabízí i autokempy. Personál občas zmatený (pravděpodobně nový), ale velmi ochotný. Pokoje v podkroví pro 2 stačily, postele perfektní, ale vzhledem ke zkosení střechy pro víc jak 2 lidi určitě nevhodné. Na pokoji č. 5 sprcha piští, to zrovna příjemné nebylo, ale jinak nic, nač by nenáročný uživatel musel nadávat. Chválíme čisto, ale přidáváme se k názorům na malým oknem jen obtížně vyvětratelnou horkost. Za jinou zábavou než termály musíte dál, např. Bojnice ale opravdu stojí za to. V okolí zajímavá přírodní lokalita Bielické bahna. V Partizánskem toho jinak k vidění opravdu moc není, ale skvěle jsme se naobědvali v hotelu Azul. Ceny vyšší, ale kvalita naprosto špičková. Ve větším městě by to stálo dvakrát tolik. Takže vysloveně nadšení jsme neodjížděli (i proto, že nám na hotelovém parkovišti nějaký dobrák odřel auto a neobtěžoval se nás třeba najít a věc vyřešit - lidi jsou hovada), ale spokojení ano. Především kvůli naplnění představy slušného wellness za velmi dobrou cenu.