Pobyt v oblíbené lázeňské lokalitě na jihu Slovenska. Ubytování pro dva v Dunajské Stredě v penzionu Fortune s polopenzí a celodenním vstupem do Thermalparku pro dva, který je od penzionu vzdálený jen 100 metrů.
Pobyt v oblíbené lázeňské lokalitě na jihu Slovenska. Ubytování pro dva v Dunajské Stredě v penzionu Fortune s polopenzí a celodenním vstupem do Thermalparku pro dva, který je od penzionu vzdálený jen 100 metrů.

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen kousek od oblíbeného termálního centra v Dunajské Stredě. Penzion je nejbližší penzion u Thermalparku, vzdálený asi jen minutu chůze.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou. Pokoje jsou prostorné.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, ve které se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. 

V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, na níž najdou na houpačkách vyžití i děti. 

V ceně vstup pro dva do Thermalparku Dunajská Streda

Oblíbený Thermalpark Dunajská Streda se skládá z krytého wellness centra, kde můžete relaxovat v mineralizované termální vodě o teplotě 24 - 40 °C s léčivými účinky. Thermalpark patří k největším termálním areálům na Slovensku.

K dispozici jsou zde různé atrakce - chrliče, masážní trysky, jeskyně s vodopády, perličková koupel...a nespočet dalšího vč. vyžití pro děti. Po sportovní vyžití zde nechybí ani plavecký bazén. 

Themalpark je vhodný také pro starší návštěvníky - celý areál je bezbariérový a je zde nespočet možností v sedacích částech bazénů. 

V blízkém okolí najdete autodrom Slovakia Ring, kde si můžete vyzkoušet jízdu na profesionálním, závodním okruhu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana Bubeníčková B.)

Penzion je velmi pěkný, příjemné prostředí, velmi ochotný a usměvavý personál. K termálům je to opravdu kousek. Velmi dobrá a chutná kuchyně. Jako tip na výlet doporučuji Gabčíkovo, které je vzdáleno asi 12 km od Dunajské Stredy.

Vynikající (Jaroslav M.)

Vše bylo v naprostém pořádku, čisté ubytování, bezvadná strava ,přívětivý personál

Skvělé (Václav S.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Personál byl velice příjemný. Pobyt bych doporučil.

Vynikající (Karel C.)

Penzion Fortune je malý příjemný penzion s milým a vstřícným personálem a vzornou obsluhou.

Skvělé (Eva P.)

Vše OK, ubytování hezké, čisté, strava dobrá, výběr z 8 jídel v menu, wellness super, i počasí vyšlo. Doporučuji a pokud bude nabídka, pojedeme zase.

Vynikající (Dagmar R.)

Prostředí hotelu příjemné, kousek od koupaliště. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Personál velice vstřícný. Všem doporučuji.

Skvělé (Oldřich V.)

Se službami Travelking.cz jsme byli spokojeni.V sobotu ale probíhala v penzionu oslava a hudba pod námi hrála do 4.30,takže jsme byli silně přespaní.Jinak služby penzionu jsou na dobré úrovni.

Vynikající (Ladislav T.)

Pobyt svoji kvalitou ubytování a polopenzí překonal moje očekávání. Velmi pěkné prostředí a příjemný personál. Rovněž umístění penzionu Fortune v blízkosti termálů se potvrdilo. Vzdálenost max. 100 metrů. Rád bych si pobyt zopakoval.

Skvělé (Emilie P.)

V penzionu Fortune jsme byli již počtvrté, pobyt byl opět perfektní. Můžeme jen doporučit.

Skvělé (Radomila D.)

Penzion byl pár metrů od Thermalparku, parkování hned u penzionu. Pokoje byly čisté, velká terasa, snídaně celkem klasika, večeře výběr z menu, ne z jídelního lístku. Na náš vkus téměř samé smažené jídlo, kamarád byl na dietě a jediné nesmažené jídlo bylo maso s rýží, takže měl každý den stejnou večeři. Do města celkem daleko, chyběla nám procházka a posezení v kavárničce, nebo večer taneček.