• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen minutu chůze od oblíbeného termálního areálu v Dunajské Stredě.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými prostornými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, kde se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. 

V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, kde se děti zabaví na houpačkách.


Zákazníci Travelkingu vyzdvihují na ubytování v penzionu Fortune výbornou polohu (100 m od Thermalparku), ochotný personál a také dobré jídlo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří ?.)

Právě jsme se vrátili z D.S. Fortune a všude jsme pěli jen samou chválu. Penzion je velmi pěkný, útulny, pokoje prostorné, vše čisté. Personál pozorný, usměvavý a vstřícný. Jídlo bylo kvalitní, dostatečný výběr i porce. Plně doporučujeme.

Vynikající (karel K.)

Vše bylo v pořádku, služby odpovídaly nabídce, personál ochotný.

Skvělé (Jindřiška J.)

S úrovní ubytování i stravování jsme byli velmi spokojeni. Máme ale zásadní připomínku k možnosti sledovat naši českou televizi. Všechny české programy byly zakódovány. Večer, kdy už se nedá nic podnikat nám možnost sledovat čes. programy chyběla. Navrhujeme v tomto směru nápravu.