• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen minutu chůze od oblíbeného termálního areálu v Dunajské Stredě.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými prostornými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, kde se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. 

V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, kde se děti zabaví na houpačkách.


Zákazníci Travelkingu vyzdvihují na ubytování v penzionu Fortune výbornou polohu (100 m od Thermalparku), ochotný personál a také dobré jídlo.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Libuše P.)

Byli jsme zde poprvé a mohu napsat, že určitě ne naposledy. Penzion má klidnou, domácí atmosféru, pokoj nově vybaven, všude čisto, postele s dobrými matracemi. Snídaně dostačující a večeře luxusní i když se složení jídelníčku opakuje. Jen bych dala jeden tip k vybavení pokoje, jestli by nebyl dobrý za dveřmi při vstupu do pokoje nějaký botník s věšáky na přezutí a odložení oblečení. Jinak úplná spokojenost.

Vynikající (Jitka G.)

Prostředí hotelu pěkné, s pobytem jsme byli spokojeni. Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi. Strava výborná, personál velice ochotný. Všem doporučuji. V květnu pojedeme zase.

Vynikající (Pavel D.)

Penzion Fortune je strategicky umístěn vedle parkoviště termálního koupaliště. Ubytování vzorné, zařízení pokoje funkční, denně se provádí úklid. Snídaně pestré, večeře až příliš bohaté - tříchodové menu.