Pobyt v oblíbené lázeňské lokalitě na jihu Slovenska. Ubytování pro dva v Dunajské Stredě v penzionu Fortune s polopenzí a dvěma celodenními vstupy do Thermalparku pro dva, který je od penzionu vzdálený jen 100 metrů.

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen kousek od oblíbeného termálního centra v Dunajské Stredě. Penzion je nejbližší penzion u Thermalparku, vzdálený asi jen minutu chůze.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou. Pokoje jsou prostorné.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, ve které se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, na níž najdou na houpačkách vyžití i děti. 

V ceně 2 vstupenky pro dva do Thermalparku Dunajská Streda

Oblíbený Thermalpark Dunajská Streda se skládá z krytého wellness centra, kde můžete relaxovat v mineralizované termální vodě o teplotě 24 - 40 °C s léčivými účinky. Thermalpark patří k největším termálním areálům na Slovensku.

K dispozici jsou zde různé atrakce - chrliče, masážní trysky, jeskyně s vodopády, perličková koupel...a nespočet dalšího vč. vyžití pro děti. Po sportovní vyžití zde nechybí ani plavecký bazén. 

Themalpark je vhodný také pro starší návštěvníky - celý areál je bezbariérový a je zde nespočet možností v sedacích částech bazénů. 

V blízkém okolí najdete autodrom Slovakia Ring, kde si můžete vyzkoušet jízdu na profesionálním, závodním okruhu.

Penzión Fortune

Gabčikovská cesta 4594, Dunajská Streda
Slovenská republika

+421 905 442 083

penzion@penzion-fortune.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1300 m
Vzdálenost od lázní
50 m
Zastávka
100 m
Aquapark
50 m