Relaxační pobyt pro dva na jihu Slovenska s ubytováním v novém, luxusním penzionu Margaréta kousek od areálu termálních lázní. V ceně snídaně, sladké překvapení a každý den sleva na vstup do termálů.

Luxusní rodinný penzion Margaréta kousek od lázní

Nový penzion Margaréta potěší svým stylovým, luxusním vybavením i náročnější hosty. Pokoje mají vlastní terasu, sociální zařízení s fénem na vlasy, TV, ledničku a trezor. Ve vybavení nechybí dřevěný nábytek na míru skombinovaný s příjemnými doplňky.

Velký Meder (bývalé Čalovo) najdete mezi Dunajskou Stredou a Komárnem. Jde o vyhledávanou lokalitu s množstvím zajímavostí v okolí. Veľký Meder je obklopen i překrásnou přírodou - je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Relaxace v oblíbeném termálním komplexu

Hlavním lákadlem Velkého Mederu je termální komplex ThermalCorvinius, které nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Ve všech 8 bazénech je termální voda s teplotou 26 - 38 stupňů Celsia, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstva a má regenerační účinky na lidský organismus.  Komplex funguje celoročně. Ceník najdete zde.

Pro sportovní využití a zábavu poslouží TARZANIA Veľký Meder - nejdelší lanová dráha na Slovensku (650m). Z kulturních památek je možné město Dunajská Streda, kde najdete další známé termální lázně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michal F.)

Pobyt odpovídal popisu,moderní penzion,výborné bufetové snídaně,velmi ochotný a milý personál.

Vynikající (Jana B.)

Ubytování jsem zakoupila pro rodiče a byli nadmíru spokojeni, jak samotným ubytováním, celým areálem i vystupováním paní "majitelky" (nevím kdo s nimi přesně komunikoval). Ale i paní s kterou jsem komunikovala mailem při rezervaci pobytu byla velmi vstřícná.

Vynikající (Zbyněk D.)

Penzion odpovídal nabídce, s poskytovanými službami jsme byli spokojeni. Příjemné prostředí i personál.

Vynikající (Jitka T.)

Jedno z nejlepších v Mederu co jsme byli. Bezva snídaně a pěkné ubytování. Sice pěšky trochu dál, ale nám to nevadilo.

Vynikající (2 M.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Krásné ubytování, výborná snídaně, ochotná a milá paní recepční.

Vynikající (Hana V.)

Velká spokojenost,vše OK.Počasí nám také přálo,termály byli poloprázdné,prostě všechno fajn

Vynikající (Zdenka M.)

Velmi spokojeni. Poskytnuté služby byly výborné, paní recepční naprosto profesionální a velmi příjemná. Pokoj byl velmi hezky vybaven. V celém objektu bylo čisto a voňavo.

Vynikající (Marie S.)

Pobyt v termálech Velký Meděr se nám velmi líbil, byli jsme spokojeni. Ubytování bylo perfektní. I počasí nám vyšlo.

Vynikající (Milan V.)

Krásné ubytování v novém penzionu Margaréta, klidné místo, příjemný personál, výborné snídaně.

Vynikající (Hana P.)

ubytování i stravování výborné, velmi příjemná a ochotná paní recepční. Tento penzion jsme navštívili už 3x a velice rádi se tam budeme vracet.