Relaxační pobyt pro dva na jihu Slovenska s ubytováním v novém, luxusním penzionu Margaréta kousek od areálu termálních lázní. V ceně snídaně, sladké překvapení a každý den sleva na vstup do termálů.

Luxusní rodinný penzion Margaréta kousek od lázní

Nový penzion Margaréta potěší svým stylovým, luxusním vybavením i náročnější hosty. Pokoje mají vlastní terasu, sociální zařízení s fénem na vlasy, TV, ledničku a trezor. Ve vybavení nechybí dřevěný nábytek na míru skombinovaný s příjemnými doplňky.

Velký Meder (bývalé Čalovo) najdete mezi Dunajskou Stredou a Komárnem. Jde o vyhledávanou lokalitu s množstvím zajímavostí v okolí. Veľký Meder je obklopen i překrásnou přírodou - je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Relaxace v oblíbeném termálním komplexu

Hlavním lákadlem Velkého Mederu je termální komplex ThermalCorvinius, které nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou. Ve všech 8 bazénech je termální voda s teplotou 26 - 38 stupňů Celsia, která má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstva a má regenerační účinky na lidský organismus.  Komplex funguje celoročně. Ceník najdete zde.

Pro sportovní využití a zábavu poslouží TARZANIA Veľký Meder - nejdelší lanová dráha na Slovensku (650m). Z kulturních památek je možné město Dunajská Streda, kde najdete další známé termální lázně.

Penzión Margaréta

ul. Ľudovita Štúra č.2, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 918 900 930

info@penzionmargareta.sk

Check in
12:00 - 17:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Dětský koutek
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
1000 m
Zastávka
400 m
Aquapark
1000 m