• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Nadstandardní penzion v lázeňském městečku

Pokud toužíte po odpočinku, vydejte se do penzionu Margaréta, který se nachází v lázeňském městečku Velký Meder nedaleko (cca 1 000 metrů) termálního koupaliště Thermal Corvinius. Penzion poskytuje ideální prostředí především pro páry, které touží po relaxaci i pro tříčlenné rodiny s většími dětmi.

Budete ubytováni v moderně zařízených pokojích, které uspokojí i ty náročnější hosty. Dvoulůžkové pokoje mají vlastní terasu, sociální zařízení s fénem na vlasy, TV, ledničku a trezor. Ve vybavení nechybí ani dřevěný nábytek na míru, zkombinovaný s příjemnými doplňky.


Penzion Margaréta patří spolu s Podhájskou k TOP nejoblíbenějším lokalitám v celé nabídce Travelkingu. Můžete si být proto jistí, že si pobyt užijete na maximum.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Veronika H.)

Byli jsme velice spokojeni. Velmi příjemná paní v penzionu, vše nám vysvětlila, krásně se o nás starala. Luxusní snídaně i když jsme byli v penzionu sami, tak jsme měli velký výběr u snídaně. Moc doporučujeme a brzy se vrátíme zpět. Termály super.

Vynikající (Lumír R.)

Velmi krásné ubytování, prostorné a čisté pokoje. Milá paní recepční.

Skvělé (František S.)

Ubytování bylo super, všude čisto, personál ochotný a vstřícný, snídaně neměli chybu. Vše dle kuponu splněno na jedničku.