Exkluzivní pobyt v lázních s pyramidou

Pobyt plný parádního odpočinku zažijete v Demjén Pyramide Thermal Bath and Holiday Village, který najdete v maďarském lázeňském Demjénu. K ubytování zde slouží apartmány - šest jich najdete v originálních houbových domcích, dva pak v chaloupce jako z pohádky o Jeníčkovi a Mařence, další čtyři apartmány se nachází v dalším domku.

Každý apartmán má originální interiér s pohodlnou manželskou postelí, možnost přistýlky, satelitní TV, plně vybavenou kuchyňku s lednicí a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Každé ráno se posilníte lehčí snídaní, která je v ceně balíčku. Oběd či večeři si můžete připravit v apartmánu, anebo se vydejte do jedné z okolních restaurací a ochutnejte maďarskou kuchyni i místní víno.

Lázně s termálními bazény

Protože Demjén Pyramide Thermal Bath and Holiday Village jsou kromě apartámnů i lázně, nemusíte za relaxací v termálních vodách nikam jezdit. K dispozici jsou tu tři vnitřní bazény s léčivou termální vodou. Najdete tu také bazén, který je postaven v malé pyramidě. K relaxaci skvěle poslouží i venkovní vířivka v sudu či finská sauna.

Pokud by vám to bylo málo, můžete zavítat do lázní Demjén, které jsou zhruba 5 km od apartmánů.

Tipy na výlet

Lázně Demjén

Navštivte nejmladší lázně v okolí - lázně Demjén byly otevřeny roku 2010. Termální voda s teplotou 68 °C vyvěrá z hloubky 690 metrů. Najdete zde 6 venkovních bazénů, 2 kryté bazény s termální vodou a různé atrakce pro děti i relaxační prvky pro jejich rodiče. Celodenní vstup pro dospělého stojí 1690 HUF (148 Kč).

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Údolí krásných žen

Víno, ženy a zpěv, to patří k sobě. Navíc, pro milovníky vína je jen málo míst na světě tak lákavých jako Údolí krásných žen v Egeru. Můžete projít nesčetné množství sklípků a ochutnat ta nejlepší maďarská vína včetně místní speciality – „býčí krve“. Gurmánský zážitek doplňuje pohodová atmosféra a malebné okolí.

Demjén Pyramide Thermal Bath and Holiday Village

Tölgyfa u. 509 , Demjén
Maďarsko

+36 708 844 449

recepcio.piramis@icloud.com

Check in
14:00 - 18:00
Check out
9:00 - 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček do 10 kg za poplatek 6,5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,83/5
Celkem 6 hodnocení