Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si celodenní vstup do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.
Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si celodenní vstup do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. 

Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Relaxujte v termálních lázních Györ

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová léčivá voda o teplotě 37 - 63°C tryská z hloubky 2000 m. 

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod. Občesrtvení i kulinářské zážitky si můžete dopřát v jedné z několika restaurací. Lázně jsou otevřeny celoročně, NE - ČT 9.00 až 20.00, v pátek a v sobotu 9.00 do 21.00 hod.


Rozhodně se vypravte na vycházku do města. Jeho historie se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Najdete zde i množství múzeí a galerií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Gabriela D.)

Hotel i lázně odpovídaly popisu v nabídce. Byli jsme spokojeni nejen s prostředím hotelu, ale i s personálem, který nám vycházel vždy ochotně vstříc.

Vynikající (Ladislav B.)

V hotelu Amstel za poslední roky jsme byli už počtvrté. Líbí se nám tam (personál ochotný, strava dobrá a hotelová restaurace je moc hezká) a určitě i v budoucnu se tam ještě vrátíme. Pro nás velikou výhodou hotelu je i to, že se nachází blízko (cca 300 m) termálních lázní.

Vynikající (Miroslav M.)

Pobyt splnil naše očekávání. Jak ubytování v hotelu Amstel tak i stravování bylo na dobré úrovni. Příjemné prostředí hotelu, dostatek parkovacích míst, výběr ze dvou tříchodových menu, ochotný personál. Dvoupodlažní hotel však nemá výtah a tak není vhodný pro imobilní osoby.

Skvělé (Marie M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, pokojík v hotelu byl malinký, ale měli jsme vše, co jsme potřebovali. Snídaně i večeře velmi dobré, personál ochotný, pozitivně hodnotíme i venkovní dětské hřiště a polohu hotelu - k lázním je to 5 minut pěšky. Gyor je krásné město, moc jsme si to užili.

Vynikající (Anna D.)

Hotel bez výhrad, příjemný, klidný. Jídlo chutné, termály perfektní. Jen doporučuji.

Vynikající (Ladislav ?.)

Jsme tu už potřetí a vždy naprostá spokojenost, jak s ubytováním, tak se stravou a samozřejmě skvělá je poloha hotelu cca 250m od termálních lázní. Doporučuji.

Vynikající (Jiří C.)

Využití Vaši nabidky splnilo naše očekávání. Zejména personál Hotelu Amstel se snažil vyjít vstříc, byl milý a určitě využijem jejich služeb i příště.

Vynikající (Zdeněk P.)

Pobyd odpovídal nabídce. Co se týče hotelu Amstel ubytování a stravy tak dobrý. Pobyt na termálu Rab výborný.

Vynikající (Antonín K.)

Byli jsme překvapeni vysokou úrovní hotelu, kvalitním jídlem a restaurační personál se choval skvěle.

Skvělé (Roman V.)

Příjemné prostředí hotelu, vše odpovídalo popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Pokoj sice menší (to jsme ale věděli podle popisu a recenzí), ale na přespání a odpočinek dostatečný, na pokoji bylo vše, co je potřeba, potěšila malá lednice na nápoje - minibar, vybavení pokoje starší, ale funkční, celkový dojem dobrý. Co se týče stravy - byl dostatečný výběr, večeře byli velmi dobré, porce velké obsluha příjemná.