Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si celodenní vstup do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. 

Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Relaxujte v termálních lázních Györ

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová léčivá voda o teplotě 37 - 63°C tryská z hloubky 2000 m. 

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod. Občesrtvení i kulinářské zážitky si můžete dopřát v jedné z několika restaurací. Lázně jsou otevřeny celoročně, NE - ČT 9.00 až 20.00, v pátek a v sobotu 9.00 do 21.00 hod.


Rozhodně se vypravte na vycházku do města. Jeho historie se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Najdete zde i množství múzeí a galerií.

Hotel Amstel ****

Töltésszer u. 18, Győr
Maďarsko

+36 96 518 423

info@amstelhattyu.eu

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
50 m
Aquapark
0,4 km