• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel jen kousek od lázní

Rodinný hotel Amstel najdete v rozlehlé zahradě na břehu Dunaje jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Areál hotelu poskytuje dost místa pro děti, ideální rodinné dovolené tedy nestojí nic v cestě.

Pokoje hotelu jsou útulně vybavené: vlastní sociální zařízení, minibar a TV. Součástí pokoje je i malá chodba s vestavěnou skříní.

Vynikající polopenze, která vám zachutná

Hotelová restaurace vás okouzlí, atmosféru u jídla vykouzlí velký křídlový klavír. Po celou dobu pobytu se o vás v restauraci postará milý a profesionální personál. K dispozici jsou také jídelní lístky v českém jazyce.

Snídaně se podávají formou bufetu (7:00 - 10:00 hodin), večeře se skládají z předkrmu, polévky, hlavního chodu a dezertu (předkrm a polévku můžete mezi sebou libovolně měnit).


Hosté oceňují také skvělou polohu hotelu - žádný hotel není k lázním Györ tak blízko jako hotel Amstel.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimir ?.)

Jsme tam velmi spokojeni, personál je v pohodě.

Vynikající (Monika N.)

Krásné prostředí hotelu. Celý pobyt odpovídal popisu. Velice dobrá strava. Milý personál.

Skvělé (Karel C.)

Nejprve bych začal tím, že jsme skutečně obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Jak uvítací drink, tak jeden vstup do lázní zdarma a využili jsme i malou finskou saunu. Ochlazení bylo jen sprchou, bazének byl vypuštěný. Snídaně byly bohaté a každý si mohl vzít podle potřeby. Ochotný personál vše průběžně doplnil. Večeře nebyly zrovna bohaté, spíše menší porce, ale stačily nám. Hotel na nás zapůsobil spíše minimalisticky - malé těsné pokoje, menší koupelnička, umyvadýlko, malý sprchový boxík, jak na pokoji, tak i v sauně. Co bychom chtěli doporučit je procházka nočním městem. Je to romantické a inspirativní.