• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel jen kousek od lázní

Rodinný hotel Amstel najdete v rozlehlé zahradě na břehu Dunaje jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Areál hotelu poskytuje dost místa pro děti, ideální rodinné dovolené tedy nestojí nic v cestě.

Pokoje hotelu jsou útulně vybavené: vlastní sociální zařízení, minibar a TV. Součástí pokoje je i malá chodba s vestavěnou skříní.

Vynikající polopenze, která vám zachutná

Hotelová restaurace vás okouzlí, atmosféru u jídla vykouzlí velký křídlový klavír. Po celou dobu pobytu se o vás v restauraci postará milý a profesionální personál. K dispozici jsou také jídelní lístky v českém jazyce.

Snídaně se podávají formou bufetu (7:00 - 10:00 hodin), večeře se skládají z předkrmu, polévky, hlavního chodu a dezertu (předkrm a polévku můžete mezi sebou libovolně měnit).


Hosté oceňují také skvělou polohu hotelu - žádný hotel není k lázním Györ tak blízko jako hotel Amstel.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva B.)

Hotel odpovídal popisu, pokoj byl útulný, čistý. Personál velice milý a strava vynikající.

Vynikající (Michal P.)

Prostředí krásné, všude čisto, hotel po rekonstrukci, v termalech i na hotelu spousta věcí v češtině nebo slovenštině takže paráda.

Skvělé (Václav K.)

Pobyt se nám velmi líbil. Nově zrekonstruované pokoje s klimatizací. Hotel se nachází blízko centra což je úplně super. Uklízet pokoje chodili každé ráno, takže prostředí hodnotíme kladně i recepční byl super. Poradil kam na výlet, když jsme se ho zeptali. Co bych zlepšila....ometla bych pavučiny a pavouky bylo jich tam teda fakt hodně. Na kuponu bylo welcome drink který jsme nedostali. Wellness byl skvělý ale dopsala bych tam, že si mají vzít nějaké přezůvky k vodě... jak člověk chodí od bazénu k bazénu dost to tam klouže. Strava: Bylo to všechno moc dobré, ale nemusím každý den na večeři smažené i když je tam výběr ze dvou jídel v každém bylo něco smaženého až teda na první večer tam jsme měli těstoviny, takže omezit smažená jídla.