• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel jen kousek od lázní

Rodinný hotel Amstel najdete v rozlehlé zahradě na břehu Dunaje jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Areál hotelu poskytuje dost místa pro děti, ideální rodinné dovolené tedy nestojí nic v cestě.

Pokoje hotelu jsou útulně vybavené: vlastní sociální zařízení, minibar a TV. Součástí pokoje je i malá chodba s vestavěnou skříní.

Vynikající polopenze, která vám zachutná

Hotelová restaurace vás okouzlí, atmosféru u jídla vykouzlí velký křídlový klavír. Po celou dobu pobytu se o vás v restauraci postará milý a profesionální personál. K dispozici jsou také jídelní lístky v českém jazyce.

Snídaně se podávají formou bufetu (7:00 - 10:00 hodin), večeře se skládají z předkrmu, polévky, hlavního chodu a dezertu (předkrm a polévku můžete mezi sebou libovolně měnit).


Hosté oceňují také skvělou polohu hotelu - žádný hotel není k lázním Györ tak blízko jako hotel Amstel.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslava F.)

Hotel je po rekonstrukci, která se dle mého povedla. Personál milý a ochotný. Vyhovuje nám, že jídelníček je přeložen do češtiny. Určitě tento hotel opět navštívíme.

Skvělé (Kristýna O.)

Jezdíme zde pravidelně a jsme spokojeni.

Vynikající (Jan B.)

Hotel je opraven a osazen novým nábytkem. Celé prostředí hotelu je perfektně opraveno. Poskytuje veškerý komfort. Až na ten drink na uvítanou, nic nebylo. A když jsem se o něj přihlásil, tak jsem si připadal, že si u personálu - toho číšníka dělám asi srandu.Tak to se mi opravdu nelíbilo. A nějaké to pití po večeři, o tom jsme si mohli nechat jen zdát. Ochota číšníka vůbec žádná.