Hotel Amstel ****

Hotel Amstel ****

Töltésszer u. 18, Győr
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
50 m
Aquapark
0,4 km

O ubytování

Penzion Amstel Hattyú **** se nachází uprostřed velkého zeleného parku na břehu řeky Mošonského Dunaje, jen pár kroků od historického centra města Győr. Vyhlášené termální lázně Rába Quelle s panoramatickým výhledem na město leží jen 500 m od hotelu. Město je plné barokních památek, které určitě stojí za to navštívit. Blízké Pannonhalmské arciopatství (25 km), které je na Seznamu dědictví UNESCO, je jednou z nejstarších maďarských památek a disponuje zahradou s mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, televizí, lednicí, telefonem, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na tradiční maďarské pokrmy i mezinárodní kuchyni v moderním provedení. Důraz je kladen na sezónnost, vysokou kvalitu a čerstvost surovin. Ráno si v restauraci Amstel Hattyú vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se servírují večeře výběrem z menu.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete ve finské sauně.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel Amstel leží v klidné části Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálem, mají zde vynikající kuchyni a ten pocit, když jsem si vychutnával pivo na slunečné terase na břehu Dunaje, tak ten byl k nezaplacení.”

Peter Kóša - Spolumajitel Travelkingu
Osobně ověřeno v: Červnu 2017