O ubytování

Penzion Amstel Hattyú **** se nachází uprostřed velkého zeleného parku na břehu řeky Mošonského Dunaje, jen pár kroků od historického centra města Győr. Vyhlášené termální lázně Rába Quelle s panoramatickým výhledem na město leží jen 500 m od hotelu. Město je plné barokních památek, které určitě stojí za to navštívit. Blízké Pannonhalmské arciopatství (25 km), které je na Seznamu dědictví UNESCO, je jednou z nejstarších maďarských památek a disponuje zahradou s mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje disponují klimatizací, televizí, lednicí, telefonem, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na tradiční maďarské pokrmy i mezinárodní kuchyni v moderním provedení. Důraz je kladen na sezónnost, vysokou kvalitu a čerstvost surovin. Ráno si v restauraci Amstel Hattyú vychutnáte snídani ve formě bohatého bufetu. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se servírují večeře výběrem z menu.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete ve finské sauně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lumír Š.) ( - Česko)

S pobytem v hotelu Amstel jsme velice spokojeni. Vše co bylo uvedeno v kupónu bylo splněno. Personál úžasný, dokonce servis restaurace hovořil slovensky, takže paráda.

Skvělé (Jana M.) ( - Česko)

Hotel pěkný, místo taky. Sauna nám nebyla nabídnuta. Přistýlky pro děti nemají.

Vynikající (Vladimir Č.) ( - Česko)

Jsme tam velmi spokojeni, personál je v pohodě.