Rodinný penzion Kamzík je situován ve velmi výhodné lokalitě Ždiaru, z níž je možné kochat se pohledem na krásu hřebene Belianských Tater přímo z oken penzionu. Poloha penzionu je ideálním výchozím bodem pro absolvování výletů do nádherných koutů Tater. Pokoje jsou stylově zařízené a mají vlastní sociální zařízení, TV a Wifi. Dále v penzionu najdete restauraci s vynikající domácí kuchyní slovenské i mezinárodní kuchyně. V létě můžete posedět na terase, u ohniště a děti mohou využít bohatých možností zábavy (prolézačky, trampolína...).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Monika H.) ( - Česko)

Služby i stravování na jedničku. Možnosti výletů v okolí široké. Můžeme jen a jen doporučit.

Vynikající (Kamila B.) ( - Česko)

Pobyt v penzionu Kamzík jsme si i přes nepřízeň počasí velice užili. Velmi milý, ochotný personál a klidná atmosféra penzionu nás nadchly tak, že uvažujeme o zopakování pobytu v příštím roce. Velkou pochvalu si zaslouží také místní kuchaři. Penzion je umístěn v překrásném prostředí a rozhodně jej budu dále doporučovat všem svým známým.

Vynikající (Jana S.) ( - Česko)

Velmi spokojeni, služby a stravování zajištěno perfektně, lidé byli ochotni a vstřícní .. Ubytovaní na úrovni, možnost s venkovním posezením a výběhu pro malé děti. Dokonce i počasí nám přálo s více možnostma okolních výletů.