Ubytování v pokojích Nadstandard

Červený mlýn *** jen 20 km od Brna nabízí ubytování celkem ve 20 pokojích. Vy ale budete usínat v jednom z 5 pokojů Nadstandard nebo v apartmánu, ve kterém je i obývací kout. V komfortně zařízených pokojích je manželská postel, vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pevná telefonní linka s přímou volbou, i rychlé WiFi připojení a LCD televize. Na poslední jmenované vymoženosti ale nebudete asi mít moc času.

Poctivé snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech připravované z čerstvých a převážně regionálních surovin si vychutnáte přímo v hotelové restauraci. Kuchaři Restaurace Červený mlýn nepoužívají náhražky a polotovary, většina jídel je proto vhodných i pro strávníky s bezlepkovou dietou. Přehlédnout byste neměli ani nabídku domácích moučníků.

Pro děti je připraven výběr z dětských jídel a v restauraci i na terase dětský koutek. Není divu, že Červený mlýn obdržel ocenění Společnost přátelská k rodině.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dušan K.)

Byli jsme velmi spokojeni, pobyt byl super.

Skvělé (Jitka S.)

Wellness úžasné, doporučuji. Hotel už má nějaké mouchy, snídaně by mohly být pestřejší, zato večeře byly výborné.

Vynikající (Monika C.)

Prostředí hotelu pěkné, čisté, ubytování trochu skromnější, vybavení starší, ale vše v pořádku. Personal velice milý a jídlo vynikající. Wellness se nám také líbil, pěkné prostředí, nové, nádherně jsme si odpočinuli. Tip na procházku - určitě zajít na místní rozhlednu, krásný výhled.