• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Budapešťský Danubius Health Spa Resort Helia**** leží na břehu Dunaje a zároveň naproti Margitině ostrovu. Luxusní pokoje jsou komfortně vybaveny a odpovídají standardu 4*. Většina z nich má výhled na Dunaj nebo na Margitin ostrov. Do historického centra maďarské metropole se dostanete během 15 min a pohodlně vás tam zaveze městská doprava - metro leží cca 300 metrů od hotelu, zastávka autobusu asi 50 m. Komplex se nachází na klidné ulici, kde vás určitě nebudou rušit hlučná auta.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Peter G.)

Hotel v poriadku, personal zdvorily, jedlo dobre.

Skvělé (Vladimira H.)

Vše bylo podle popisu, personál byl velmi milý a ochotný, pokoje čisté a klidné (a to jsem hodně náročný klient). Jediné, co nebylo úplně perfektní, pokud cestujete s dítětem, bylo to, že v hotelu není žádný dětský koutek...ale nedaleko je dětské hřiště, takže když přeje počasí, není to problém. Co se týká vegetariánské stravy bych vytkla jen povadlou zeleninu, ale pro nevegetariány byla strava pestrá a chutná... Můj syn byl nadmíru spokojený : )

Vynikající (Pavla K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, především s wellness. Bohatá a pestrá byla i nabídka snídaně a večeře. Vstřícný a ochotný personál.