Lázně Gellert

Vyrazte za léčbou i relaxem do budapešťských lázní Gellert. Ve velkolepých prostorech téměř 100 let starých lázní na vás čeká několik termálních bazénů, saun a wellness procedur. Ve zbytku času si můžete prohlédnout maďarské hlavní město a žasnout nad zdejší skvostnou architekturou a příjemnou atmosférou.

Termální léčivá voda v lázních Gellert je vhodná pro léčbu kloubních a srdečních onemocnění, potíží s krevním oběhem i dýchacím ústrojím.

Na co se můžete v lázních Gellert těšit?

  • termální bazény – vnitřní léčivé bazény (35-40 °C ), vnitřní plavecký bazén (27 °C), venkovní vlnový bazén (26 °C), venkovní termální bazén (36 °C)
  • saunový svět – sauny s různou teplotou, parní lázně, venkovní finská sauna-wellness služby – klasické a prémiové masáže, aroma masáže, párové masáže, privátní koupele
  • léčebné procedury na předpis od lékaře
  • ničím nerušený relax v nádherném secesním areálu s dlouhou historií

Celodenní vstup o víkendu pro dospělého stojí 5 700 HUF (cca 490 Kč), přes týden 5 500 HUF (cca 460 Kč). Lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 20:00 hodin.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Budapešť

Pobyty v okolí

Další pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet