Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Lázně v Budapešti

Že je Maďarsko na ozdravné termální prameny bohaté, to už se ví. A za slavnými lázeňskými městy nezaostává ani maďarská metropole Budapešť. Vydejte se sem za poznáváním výjimečných krás jednoho z nejkrásnějších míst Evropy (a možná i světa) a nezapomeňte si s sebou vzít i plavky. Rozhodně je v Budapešti budete potřebovat.

Které lázně v Budapešti se vyplatí navštívit?

 • Termální lázně Széchenyi patří k největším lázeňským komplexům v Evropě. Okouzlí vás nejen množstvím bazénů s termální vodou a kvalitou služeb, ale i nádherným prostředím s neobarokní budovou lázní.
 • Lázně Gellért se pyšní nádherným secesním interiérem, kde se budete nořit do bazénů s termální vodou v obklopení dekorativních sloupů.
 • Lázně Király - v “královských lázních” si dopřejte odpočinek v typických interiérech v tureckém stylu, kde si užijete tradiční lázeňské procedury a oddych, jak se patří.
 • Lázně Rudas v Budapešti stojí už od 16. století, kdy bylo území pod nadvládou Turků. Je to vidět i na lázeňské architektuře, jejichž centrem je osmistranný bazén obklopený sloupy. Lázně jsou výjimečné i tím, že je do nich vstup povolený pro ženy v jiné dny než pro muže, některé dny je ale vstup společný.

Nevynechte ani návštěvu Lázní Császár, Lázní Lukács či Lázní Rácz, ve všech si dokonale odpočinete.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Budapešť

Tipy na výlet v okolí

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK