Užijte si to nejlepší z Prahy během pobytu v přepychovém Hotelu Antik ****, který nabízí komfortní ubytování ve standardních i moderních designových pokojích. Díky poloze v samotném historickém srdci metropole to budete mít na Staroměstské náměstí, Karlův most a další památky doslova pár kroků. O dokonalý start dne se každý den pobytu postará bohatý snídaňový bufet s teplými i studenými pokrmy.

O ubytování

Hotel Antik **** nabízí luxusní ubytování v samotném historickém srdci Prahy. Díky poloze přímo na jedné z nejstarších pražských ulic, Dlouhé třídě, to budete mít nejznámějším památkám, muzeím i divadlům doslova pár kroků.

V Dlouhé ulici to žije v jakoukoliv denní i noční hodinu. Je totiž plná vyhlášených restaurací, butiků světových značek i barů a nočních klubů. Pouhých 300 m od hotelu leží Staroměstské náměstí s orlojem, odkud můžete pěšky pokračovat až na Václavské náměstí (1 km), jemuž dominuje jezdecká socha Václava. Z hotelu se romantickými pražskými uličkami můžete vydat také na Karlům most (900 m) a dál pak vyrazit k Pražskému hradu (1,8 km) nebo na vrch Petřín (3 km), ze kterého je možné na město stověžaté shlédnout z oblíbené rozhledny.

Vyhledávanými turistickými cíli jsou také zoologická a botanická zahrada v Troji (5 km). Vodní radovánky i perfektní relax ve wellness si užijete v Aquapalace Praha (17 km).

Pokud dáváte přednost kultuře, doporučujeme navštívit nově zrekonstruované Národní muzeum (1,7 km), Národní technické muzeum (1,6 km), Muzeum fantastických iluzí (1,4 km) nebo třeba muzeum voskových figurín Madame Tussaud (450 m). Pobyt si můžete zpestřit také představením ve slavných divadlech, jako je Národní divadlo (1,8 km), Žižkovské divadlo Járy Cimrmana (2,4 km), divadlo Bez zábradlí a řadě dalších.

Praha nabízí také nekonečné možnosti nakupování. Záleží jen na vás, zda dáte přednost luxusním obchodům v okolí hotelu, nebo obchodním centrům jako Palladium (500 m), My Národní (1 km) nebo Nový Smíchov (3 km). A nesmíme zapomenout zmínit, ze během adventu to budete mít z hotelu na ty nejkrásnější vánoční trhy na Staroměstském a Václavském náměstí jen pár minutek chůze.

Kde budete spát?

Dvoulůžkové pokoje Standard jsou umístěny v zadní části hotelu s výtahem. Jejich součástí je vlastní koupelna a vybavení v podobě WiFi připojení, klimatizace, satelitní TV, minibaru a trezoru. Na pokoj je možné umístit maximálně jednu přistýlku.

Dvoulůžkové pokoje Design se nacházejí v přední části objektu bez výtahu. Tyto pokoje jsou nově zrekonstruovány a moderně vybaveny. Jejich součástí je vlastní koupelna a najdete zde WiFi připojení, klimatizaci, satelitní TV, minibar a trezor. Na pokoj je možné umístit maximálně jednu přistýlku.

Dvoulůžkové pokoje Depandance nabízejí stejně jako pokoje Design nejvyšší komfort a moderní vybavení. Kromě toho ovšem disponují velkým prostorem a spoustou místa. Na pokoj je možné umístit maximálně jednu přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je také příjemná restaurace, kde se každé ráno podávají snídaně ve formě bufetu. Dát si tu však můžete i oběd či večeři, anebo sem přes den zavítat na kávu do hotelové kavárny. Vhod přijde i krásná zimní zahrada.

Hotel Antik ****

Hotel Antik ****

Dlouhá 22 , Praha
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
18 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Karlův most
Staroměstské náměstí a orloj
Staroměstské náměstí a orloj
Rudolfinum
Rudolfinum