V Praze se bude líbit každému - milovníkům památek, dobrého jídla, odpočinku i nákupů. Ubytujte se v Hotelu Three Crowns **** a užijte si luxusní pokoje a chutné snídaně formou bufetu. Dítě do 6 let má pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Hotel Three Crowns najdete v samém srdci pražského Žižkova, velmi blízko kaváren a s vynikající dostupností do centra. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází vrch Vítkov (200 m), kde si užijete příjemné procházky a pokocháte se nádhernými výhledy na celou metropoli. Tramvají (zastávka je vzdálena 400 m) nebo autobusem (zastávka je vzdálena 50 m) se snadno dostanete do centra města. Během návštěvy Prahy byste neměli vynechat Staroměstské náměstí s orlojem (2,5 km), Václavské náměstí (2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (5 km). Velmi oblíbenými cíli jsou také Náplavka (3,5 km) nebo Zoologická a botanická zahrada v Troji (6 km). Na nákupy můžete vyrazit do OC Palladium (1,5 km) nebo do OC Atrium Flora (1 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji, který je zařízený funkcionalistickým nábytkem a dalšími designovými prvky. Najdete zde WiFi připojení, satelitní TV, telefon, kávový/čajový set, stolek a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace vás každý den pohostí vynikajícími snídaněmi. Lobby bar se zimní a letní zahradou nabízí široký sortiment českých a moravských vín 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Hotel Three Crowns ****

Hotel Three Crowns ****

Cimburkova 28 , Praha 3
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 400 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 490 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,9 km
Zastávka
50 m
Aquapark
15 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Václavské náměstí
Václavské náměstí
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Zoo Praha
Zoo Praha