Penzion Pod pralesem je skvělou volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro všechny, kdo touží po odpočinkovém pobytu na čerstvém vzduchu uprostřed přírody. Pohodlné pokoje, lahodná polopenze, bohaté možnosti turistiky i nedaleké lyžařské areály potěší všechny vyznavače aktivní dovolené.

O ubytování

Penzion Pod Pralesem v jihočeské Zátoni pod Boubínem je ideálním místem k odpočinku v malebné a poklidné šumavské přírodě. Boubínský prales a NP Šumavu s průzračnými ledovcovými jezery - Černé a Čertovo budete mít jako na dlani. V zimě můžete okolí prozkoumat na běžkách, anebo vyzkoušet rovnou několik blízkých skiareálů - například v Kubově Huti jste autem za 7 minut, v německém Mitterdorfu plném sjezdovek a kvalitních vleků pak za 20 minut.

Kde budete spát?

Celková kapacita penzionu je 35 lůžek. Těšit se můžete na světlé útulné pokoje s parketami vybavené převážně dřevěným nábytkem. Všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V přízemí penzionu si v rozlehlé jídelně pochutnáte na polopenzi. Ráno vás bude čekat snídaně formou bufetu, večer tříchodová servírovaná večeře (polévka, hlavní chod, dezert).

Cestujete s dětmi?

Penzion je častým cílem rodin s dětmi. V jídelně je dětský koutek se spoustou hraček, na zahradě za penzionem hřiště s trampolínou, pískovištěm a dalšími atrakcemi a vybavením.

Něco navíc

V penzionu je k dispozici kolárna a lyžárna. A nejen děti, ale i dospělí zde ocení ping pongový stůl.

Penzion Pod pralesem

Penzion Pod pralesem

Zátoň 7 , Lenora
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
50 m
Sjezdovka
3,5 km

Tipy na výlet

Šumava

ŠumavaTip na výlet

Šumava je to pravé místo pro milovníky aktivního odpočinku a přírody. Čekají zde na vás desítky naučných stezek a stovky kilometrů cyklotras. Na české straně Šumavy naleznete pět z osmi ledovcových jezer, která vznikla při procesu tání ledovců. Oblast je domovem mnoha vzácných živočichů. Turistům jsou k dispozici návštěvnická centra, kde můžete pozorovat vlky nebo třeba rysy a jeleny. Nezapomenutelné zážitky nasbíráte také při návštěvě některé z rozhleden, hradů nebo technických památek.

Co nevynechat při návštěvě Šumavy?

  • Boubínský prales
  • Černé a Čertovo jezero
  • Hrad Kašperk

Za návštěvu určitě stojí i nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž, Schwarzenberský plavební kanál, rozhledna Boubín a Pramen Vltavy.

Vedle krásné šumavské přírody se můžete těšit i na malebná horská městečka. Za poznáním se vydejte do Muzea Šumavy.

Více informací
Boubínský prales
Boubínský prales
Vodní nádrž Lipno
Vodní nádrž Lipno
Hrad Kašperk
Hrad Kašperk