Užijte si wellness pobyt v přerovském Hotelu Jana **** a hýčkejte své tělo i duši v saunách, vířivce nebo ve vodní jeskyni. Vstup do wellness je neomezený! V létě vás čeká i bazén. Těšte se také na skvělou a bohatou polopenzi formou bufetu. Čeká vás i zábava během ping pongu a možnost zapůjčit si kola či koloběžky.

O ubytování

Hotel Jana **** najdete v náruči zeleně na okraji města Přerov, u areálu tenisového klubu. Přímo v Přerově nevynechte muzeum Jana Ámose Komenského (1,7 km), krásný park Michalov (1,2 km) i s okolními lagunami anebo si zajděte zaplavat do městského bazénu (2,1 km). Kolem hotelu vede cyklostezka Bečva, kterou oceníte za hezkého počasí, a za návštěvu stojí také krásná UNESCO památka zámek Kroměříž (22 km) a jeho zahrady.

Kde budete spát?

Hotel nabízí příjemné ubytování v 93 moderních pokojích. K dispozici jsou pokoje Comfort s pohodlným manželským lůžkem (lze i se dvěma oddělenými lůžky), LCD SAT televizí, telefonem, trezorem, WiFi připojením a vlastní koupelnou s vanou či sprchovým koutem, fénem a kvalitní kosmetikou. Některé mají kávovar se setem kapslí zdarma.

Za příplatek je možnost ubytování také v prostornějších pokojích vyššího standardu s minibarem, kávovarem, zatemňovacími závěsy a také rozkládací přistýlkou. Některé z těchto pokojů disponují také klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace nabízí domácí i mezinárodní kuchyni s důrazem na kvalitu používaných surovin. Pečlivý výběr kvalitních vín z Moravy i ze světa vhodně doplňuje gastronomický zážitek.

Kde budete relaxovat?

Odpočiňte si v hotelovém wellness centru se solnou a aroma párou, finskou a sennou bio saunou, aroma bio saunou, ledovou studnou, Kneippovými lázněmi, vířivkou, tropickými sprchami, vodními jeskyněmi nebo sluneční loukou. V letních měsících bývá navíc v provozu i venkovní bazén.

Hotel Jana ****

Koliby 2 , Přerov
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od jezera
0,8 km
Zastávka
2,2 km

Tipy na výlet

Přerov Tip na výlet

Přerov je významným centrem turistického ruchu v regionu Střední Moravy a návštěvníky láká nejen na svou bohatou historii. Jádro města je prohlášeno za památkovou zónu a tvoří jej komplex zachovaných hradeb s renesančními měšťanskými domy. Městu dominuje renesanční zámek s vyhlídkovou věží, ve kterém sídlí muzeum věnované J. A. Komenskému. Najdete zde ale také památky na mnohem vzdálenější minulost – Památník lovců mamutů vám ukáže místo slavného archeologického výzkumu. Právě na tomto místě bylo objeveno tábořiště lovců mamutů z doby před přibližně 25 000 lety s kostmi tisíců mamutů. Přímo k památníku vás dovede pěkná cyklostezka podél řeky Bečvy.

Co ještě navštívit v Přerově?

  • Městský park Michal
  • Plavecký areál s krytými bazény a letním koupalištěm
  • Přírodní koupaliště Laguna
  • Ornitologickou stanici Muzea Komenského
  • Hrad Helfštýn (21 km od Přerova)
Více informací
Olomouc
Kroměříž
Hrad Šternberk