Hotel Barceló Brno Palace najdete přímo v centru Brna, pyšní se 5* a ubytováni budete v komfortním pokoji Deluxe. Těšte se na vynikající snídaně formou bufetu, welcome drink i odpočinek v sauně či fitness centru.

O ubytování

Hotel Barceló Brno Palace ***** se nachází v samotném srdci Brna. Jeho nádherná historická budova je synonymem klasické elegance a moderního designu. Nabízí skvělou polohu v obklopení historickými památkami a zároveň v bezprostřední blízkosti zastávky MHD (50 m). Hlavní nádraží je vzdáleno 700 m a Brněnské veletrhy BVV 2 km. Pouhých pár kroků od hotelu leží slavná Katedrála sv. Petra a Pavla (200 m), hlavní brněnská dominanta – hrad Špilberk (600 m) či park Denisovy sady (50 m), ze kterého uvidíte celé město jako na dlani. Během pobytu v Brně byste rozhodně neměli vynechat návštěvu jedinečného funkcionalistického skvostu – vily Tugendhat (2 km), která je na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji o rozloze 28 m². K vašemu naprostému pohodlí budete mít na pokoji k dispozici klimatizaci, LCD televizi, WiFi připojení, trezor, minibar a vlastní koupelnu s fénem, županem a pantoflemi. Nechybí ani příjemné posezení, pracovní stůl a set na přípravu čaje a kávy.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Dále si můžete objednávat speciality z jídelního lístku restaurace Palazzo, která je umístěna v prvním patře hotelu. Oblíbený drink a lehké občerstvení vám rádi připraví v lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu si odpočinete v hotelové sauně, případně si můžete dopřát některou ze široké nabídky profesionálních masáží. Aktivní hosté se mohou těšit na skvěle vybavené fitness otevřené 24 hodin denně.

Hotel Barceló Brno Palace *****

Hotel Barceló Brno Palace *****

Šilingrovo nám. 2, , Brno
Česká republika

+420 532 156 777

brnopalace.res@barcelo.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 900 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování 800 Kč/den (nutná rezervace předem)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
10 m
Aquapark
5,5 km

Tipy na výlet

Vánoční trhy v Brně

Vánoční trhy v BrněTip na výlet

Na doprovodném programu vánočních trhů se v Brně netroškaří. Na Náměstí Svobody si kromě různorodých hudebních vystoupení a koncertů užijete promítání zimního kina a netradičním orlojem každou hodinu od 11 do 23 hodin propadají speciální kuličky s vánočním motivem. Na Moravské náměstí se zamiřte ohřát do vyhřívaných šapitó s občerstvením a komornějším hudebním programem, na Zelném trhu neboli Zelňáku vám s výběrem řemeslných dárků poradí prodejci v tematických dobových kostýmech. Vánoční trhy v Brně se konají celkem na 4 náměstích a na náměstí Svobody a Dominikánském náměstí bývají stánky otevřené i na začátku ledna.

Více informací
Brno
Brno
Hrad Špilberk
Hrad Špilberk
Brněnská přehrada
Brněnská přehrada