Vydejte se do hlavního města - Prahy a ubytujte se rovnou v centru. Luxusní Hotel Occidental Praha Five **** nabízí ubytování v pokojích Superior, chutné snídaně formou bufetu, ale také dostatek vyžití. Najdete tu saunu, relaxační zónu i skvěle vybavené fitness centrum. Čeká vás i welcome drink a káva a čaj na pokoji bez omezení.

O ubytování

Hotel Occidental Praha Five **** je okouzlující moderní hotel ideální jako výchozí bod pro poznávání Prahy. Najdete ho v části Praha 5 - Smíchov nedaleko autobusové a tramvajové zastávky, jen o kousek dál je i zastávka metra Anděl. Vydejte se do OC Nový Smíchov (600 m), ke krásné Vile Bertramce či Malostranskému hřbitovu (1,3 km), anebo se vydejte do historického centra (2 km) k Vyšehradu, Tančícímu domu a dalším lákadlům.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 134 pokojů, které nabízí naprostý komfort a klid. V pokojích Superior najdete komfortní postel, WiFi připojení, satelitní televizi, klimatizaci, trezor, minibar, varnou konvici a samozřejmě také vlastní útulnou koupelnu

Za příplatek můžete zvolit také variantu Executive nebo Rodinný pokoj. Pokoje Executive navíc nabízí krásný panoramatický výhled na město. Rodinné pokoje jsou velmi prostorné a vejdou se sem až 2 přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je Restaurace Vltava, ve které si pochutnáte na snídaních formou bufetu. Zajít sem však můžete i na oběd či večeři. V létě jistě přijde vhod terasa, na které probíhá grilování. Máte chuť na drink či kávu? Zajděte do Lobby baru, který se pyšní bohatou nabídkou vín, koktejlů, piv a další lihovin. Jeho součástí je také terasa.

Kde budete relaxovat?

Pokud máte rádi aktivní odpočinek jistě vás potěší bohatě vybavené fitness centrum. Dáváte přednost poklidnější relaxaci? Využijte saunu a relaxační zónu. Dopřát si tu můžete také uvolňující thajskou masáž.

Hotel Occidental Praha Five ****

Hotel Occidental Praha Five ****

Radlická 3276/46 , Praha 5 Smíchov
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 13:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování 500 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
13,7 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Karlův most
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Zoo Praha
Zoo Praha