Prahu by měl párkrát za život navštívit každý. Co se vydat na příští dovolenou právě sem? Ubytováni budete v Penzionu Akát, kde si pochutnáte na snídaních formou bufetu, případně také na večeřích. Dostanete i láhev sektu. Děti do 6 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Penzion Akát na břehu Vltavy je svou polohou ideálním výchozím bodem pro poznávání Prahy. Jen 100 metrů od ubytování najdete vchod do stanice metra linky B - Smíchovské nádraží. Dostanete se proto odsud kamkoliv do několika minut, ať už zrovna chcete na Václavské náměstí, projít se po Karlově mostě, nebo se rozhlédnout po stověžaté Praze z Petřínu. K Pivovaru Staropramen to budete mít pěšky opravdu kousek (0,5 km) a stačí u hotelu přejít železniční most a dostanete se na Vyšehrad (1,4 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulných pokojích s LCD televizí, WiFi připojením, posezením a koupelnou se sprchou, WC a fénem na vlasy.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetu. Těšte se na širokou nabídku studených i teplých jídel včetně párků a vajíček. Můžete sem zavítat i na večeři servírovanou či formou á la carte, anebo na obědové menu. V létě dobře padne pivo na letní zahrádce.

Akát Pension

Akát Pension

Nádražní 851/42 , Praha - Smíchov
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
17,5 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Karlův most
Staroměstské náměstí a orloj
Staroměstské náměstí a orloj
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha