Ubytování v Českém Krumlově v penzionu Teddy, který leží přímo v centru města a má výhled na řeku. Pobyt pro dva se snídaní v jednom z nejkrásnějších míst Česka - Českému Krumlovu (UNESCO) se přezdívá perla na Vltavě.
Ubytování v Českém Krumlově v penzionu Teddy, který leží přímo v centru města a má výhled na řeku. Pobyt pro dva se snídaní v jednom z nejkrásnějších míst Česka - Českému Krumlovu (UNESCO) se přezdívá perla na Vltavě.

Pobyt v srdci Českého Krumlova

Penzion Teddy je umístěn v malebné a klidné uličce přímo v historickém centru města s výhledem na zákruty řeky. Stačí udělat pár kroků od penzionu a ocitnete se přímo v historickém centru Českého Krumlova. Doslova několik metrů od penzionu najdete Městské divadlo, v zámecké zahradě pak proslulé divadlo s otáčivým hledištěm. 

Penzion nabízí ubytování ve dvou typech pokojů. V pokojích "Old Style" se těšte na stylové vybavení nábytkem a doplňky, z nichž část pochází ze 17. a 18. století. U těchto pokojů je možné využít balkón, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a Wifi. Pokoje Classic disponují standardním vybavením, vlastním sociálním zařízením a Wifi. U obou typů pokojů je k dispozici TV (na přání).

Součástí penzionu je bar a terasa s krásným výhledem. Přímo v okolí penzionu najdete řadu restaurací, z nichž doporučujeme navštívit jeden ze stylových historických podniků s typickou kuchyní jako je restaurace Maštal.

V blízkosti penzionu Teddy je bowlingové centrum, kuželna, tenisové a squashové kurty, půjčovna lodí a řada dalších sportovních příležitostí.

Jižní Čechy nabité zajímavostmi a památkami UNESCO

Až si projdete všechny zajímavosti Českého Krumlova (UNESCO), jakými jsou například zámek se zahradou, otáčivé hlediště nebo synagoga, vydejte se na výlet:

  • do Hluboké nad Vltavou se známým, romantickým zámkem (UNESCO)
  • do Holašovic (UNESCO) s typickou architekturou ve stylu selského baroka
  • do Blanského lesa nebo na Šumavu, obojí je perfektní k procházkám v přírodě
  • do nádherného kláštera Zlatá koruna
  • k Lipnu, kde se v létě můžete koupat, provozovat letní sporty nebo navštívit unikátní Stezku korunami stromů
  • na kole se projeďte kolem rybníků rovinatou krajinou jižních Čech 
Pension Teddy

Pension Teddy

Rooseveltova 38 , Český Krumlov
Česká republika

Provozuje společnost:
prosíme doplnit IČ: prosímedoplnit


+420 724 003 981

info@pensionteddy.cz

Check In
Check Out
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování