Parádní pobyt pro dva s polopenzí v moderním Penzionu u Zajíčků u známé propasti Macocha na jižní Moravě. Perfektní pro cyklo dovolenou - v okolí nespočet výletů v přírodě Moravského krasu. Platnost až do prosince.

Cyklo pobyt v parádním penzionu na jižní Moravě

Penzion u Zajíčků najdete v Mokré, kousek od Brna a zároveň v malebné krajině u údolí Říčky a nedaleko Moravského krasu s propastí Macocha.

Moderní penzion nabízí ubytování v krásně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani stylová, rustikální a hlavně v okolí vyhlášená restaurace s domácí kuchyní, kterou okusíte díky polopenzi. 

Okolí penzionu je protkáno hustou sítí cyklostezek, takže kola si rozhodně doma nenechávejte - v okolí je stále co poznávat. 

V okolí se nudit rozhodně nebudete

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Dále doporučujeme:

  • Mohyla Míru jako připomínka Bitvy u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokním chrámem Jména Panny Marie (Národní kulturní památka), arboretem, zámkem, koupalištěm...
  • Vyškov, kde najdete aquapark a jako zajímavost pro děti také Dinopark
  • Brno - Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemí...a nespočet dalších památek

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, se službami jsme byli spokojeni, personál byl skvělý, ochotný. Navíc jsme museli pro zdravotní potíže přerušit pobyt a paní majitelka nám umožnila pobyt dočerpat v jiném termínu, což nás mile překvapilo a za což jí moc děkujeme. Návštěvníkům doporučuji výlet na rozhlednu Babí Lom. Moc pěkná vyhlídka, klídek a pěkná procházka.

Skvělé (Soňa K.)

Dobrý den, pokoje byly docela dobré, jenom pokud chcete večer jít spát dřív než odejdou všichni popíjející dole v restauraci pod okny, tak to nelze. Takže až po půlnoci je nějaká šance. I při zavřeném okně máte pocit, že jsou u Vás v pokoji. Nechápu to. Vypadá to nově, ale izolace a odhlučnění oken a stěn mezi pokoji žádné. Je to opravdu škoda. Jinak obsluha skvělá, pivo a jídlo vynikající. Okolí je nádherné.

Skvělé (Lucie H.)

Ubytování bylo skromné, ale odpovídající nabídce na Travelkingu, strava byla dobrá a personál byl vstřícný a ochotný. Dovolená proběhla v pořádku. Penzion byl umístěn na dobrém místě pro spoustu výletů, za návštěvu můžeme doporučit především jeskyni Macochu.

Skvělé (Květoslav Hill H.)

Ubytování odpovídající, hezká koupelna, čisto. Pěkná stylová restaurace, velmi chutné jídlo a příjemný personál.

Skvělé (Dan J.)

Příjemné ubytování, v blízkosti hezké koupaliště, pouze cesta na Machochu autem zabere takřka hodinu.

Skvělé (Petr P.)

Pobyt odpovídal popisu. Se službami penzionu jsme byli moc spokojený. Slušné ubytování, dobré snídaně a večeře.

Skvělé (Mirka V.)

Pobyt zcela odpovídal popisu, vše v pořádku, pěkné ubytování, příjemný personál.

Vynikající (Martina K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Popis odpovídal realitě. Hezké prostředí, čisto, útulno.

Vynikající (Marie M.)

Penzion byl nově zrekonstruován, vše bylo čisté a upravené. Snídaně formou samoobsluhy /dobrý nápad/, večeře teplé jídlo.

Skvělé (Dagmar M.)

Vše odpovídalo popisu pobytu, jídlo dobré, velmi ochotný a vstřícný personál, jen uložení kol nebylo podle našich představ (kolem kuchyně, prostor pouze na 4 kola pod širým nebem ve dvoře, který odemykal na požádání personál). Ale jinak spokojenost, vše umocnilo krásné, slunečné počasí. Za zprostředkování velmi děkuje - D. Malá