Parádní pobyt pro dva s polopenzí v moderním Penzionu u Zajíčků u známé propasti Macocha na jižní Moravě. Perfektní pro cyklo dovolenou - v okolí nespočet výletů v přírodě Moravského krasu. Platnost až do prosince.

Cyklo pobyt v parádním penzionu na jižní Moravě

Penzion u Zajíčků najdete v Mokré, kousek od Brna a zároveň v malebné krajině u údolí Říčky a nedaleko Moravského krasu s propastí Macocha.

Moderní penzion nabízí ubytování v krásně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani stylová, rustikální a hlavně v okolí vyhlášená restaurace s domácí kuchyní, kterou okusíte díky polopenzi. 

Okolí penzionu je protkáno hustou sítí cyklostezek, takže kola si rozhodně doma nenechávejte - v okolí je stále co poznávat. V létě se můžete osvěžit na venkovním koupališti jen 3 minuty chůze od penzionu. 

V okolí se nudit rozhodně nebudete

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Dále doporučujeme:

  • Mohyla Míru jako připomínka Bitvy u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokním chrámem Jména Panny Marie (Národní kulturní památka), arboretem, zámkem, koupalištěm...
  • Vyškov, kde najdete aquapark a jako zajímavost pro děti také Dinopark
  • Brno - Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemí...a nespočet dalších památek

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Aleš R.)

Všechno v naprostém pořádku odpovídající této cenové oblasti, kromě proležených postelí.

Skvělé (Jaroslav K.)

Prostredie vyhovujúce, upratovanie na požiadanie, strava priemerná, zodpovedajúca cene za pobyt.

Skvělé (Dagmar M.)

Vše odpovídalo popisu pobytu, jídlo dobré, velmi ochotný a vstřícný personál, jen uložení kol nebylo podle našich představ (kolem kuchyně, prostor pouze na 4 kola pod širým nebem ve dvoře, který odemykal na požádání personál). Ale jinak spokojenost, vše umocnilo krásné, slunečné počasí. Za zprostředkování velmi děkuje - D. Malá

Skvělé (Stanislav H.)

Porovnání cena x úroveň vychází velice dobře. Při akcích této cenové relace to bývá často podstatně horší. Personál byl příjemný a vycházel nám vstříc.

Skvělé (Libuše J.)

Ubytování bylo pořádku, snídaně také a večeře se nám nelíbilo,že nebyli schopni nás seznámit jaké jídlo se bude servírovat. Po večeři jsme měli dostat 2 deci vína. Servírovali jen bílé. Až po dotazu další den bylo i červené.

Vynikající (Marie M.)

Penzion byl nově zrekonstruován, vše bylo čisté a upravené. Snídaně formou samoobsluhy /dobrý nápad/, večeře teplé jídlo.

Skvělé (Michaela M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, vše odpovídalo prezentaci na Travelkingu. Jen bychom pro příště doporučili recepčnímu pracovníku ptát se, zda hosté chtějí v pokoji manželskou postel nebo oddělené lože. Je to dost podstatná věc, kterou by určitě neměl rozhodovat za hosty personál.

Vynikající (Lucie B.)

S pobytem jsme byli spokojeni, obsluha v restauraci milá, víno výborné, pokoje dobré, na můj vkus trochu tvrdší matrace, ale každému vyhovuje něco jiného.

Vynikající (Petra H.)

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni, nemáme žádné výtky. Vše odpovídalo popisu. Krásné klidné prostředí, vybavení pěkné, jídlo skvělé. Opravdu není co vytknout. Mohu jen doporučit.

Skvělé (Věra P.)

Penzion je přístupný z místní komunikace a nemá dostatek místa na parkování. Jinak jsme obdrželi vše co bylo uvedeno na kupónu. Strana byla dobrá, personál velmi ochotný. Díky servírce jsme se dozvěděli, že na prohlídku Macochy je potřeba se objednat. Tato informace by se mohla hodit i někomu dalšímu.