Parádní pobyt pro dva s polopenzí v moderním Penzionu u Zajíčků u známé propasti Macocha na jižní Moravě. Perfektní pro cyklo dovolenou - v okolí nespočet výletů v přírodě Moravského krasu. Platnost až do prosince.

Cyklo pobyt v parádním penzionu na jižní Moravě

Penzion u Zajíčků najdete v Mokré, kousek od Brna a zároveň v malebné krajině u údolí Říčky a nedaleko Moravského krasu s propastí Macocha.

Moderní penzion nabízí ubytování v krásně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani stylová, rustikální a hlavně v okolí vyhlášená restaurace s domácí kuchyní, kterou okusíte díky polopenzi. 

Okolí penzionu je protkáno hustou sítí cyklostezek, takže kola si rozhodně doma nenechávejte - v okolí je stále co poznávat. V létě se můžete osvěžit na venkovním koupališti jen 3 minuty chůze od penzionu. 

V okolí se nudit rozhodně nebudete

Nejen cyklostezky, ale samozřejmě také turistické trasy najdete v blízkém okolí penzionu. Skvělé výlety nabízí CHKO Moravský kras. Rozhodně se na výlet vydejte k Macoše, která je největší propastí tohoto typu jak v Česku, tak ve střední Evropě. 

Další unikát najdete hned vedle a tím jsou Punkevní jeskyně, které jsou součástí nejdelšího jeskynního systému v Česku. Při prohlídce jeskyní se budete také plavit na loďkách po řece Punkvě a dostanete se až na dno Macochy.

Dále doporučujeme:

  • Mohyla Míru jako připomínka Bitvy u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokním chrámem Jména Panny Marie (Národní kulturní památka), arboretem, zámkem, koupalištěm...
  • Vyškov, kde najdete aquapark a jako zajímavost pro děti také Dinopark
  • Brno - Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemí...a nespočet dalších památek

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Nebylo co vytknout, ubytování pěkné, jídlo výborné, obsluha Lukáš skvělá. Byli jsme ve větší skupině, 2 rodiny a 1 rodina za námi dojížděla, ve všem nám bylo vyhověno. Prodala bych více zeleniny, ta trochu chyběla. Jediné minus byla absence prostoru na posezení venku mimo restauraci, a plácek by tam byl, jen ho zprovoznit.. třeba to má majitel v plánu :-).

Skvělé (Lucie H.)

Ubytování bylo skromné, ale odpovídající nabídce na Travelkingu, strava byla dobrá a personál byl vstřícný a ochotný. Dovolená proběhla v pořádku. Penzion byl umístěn na dobrém místě pro spoustu výletů, za návštěvu můžeme doporučit především jeskyni Macochu.

Skvělé (Věra P.)

Penzion je přístupný z místní komunikace a nemá dostatek místa na parkování. Jinak jsme obdrželi vše co bylo uvedeno na kupónu. Strana byla dobrá, personál velmi ochotný. Díky servírce jsme se dozvěděli, že na prohlídku Macochy je potřeba se objednat. Tato informace by se mohla hodit i někomu dalšímu.

Skvělé (Michaela M.)

S pobytem jsme byli spokojeni, vše odpovídalo prezentaci na Travelkingu. Jen bychom pro příště doporučili recepčnímu pracovníku ptát se, zda hosté chtějí v pokoji manželskou postel nebo oddělené lože. Je to dost podstatná věc, kterou by určitě neměl rozhodovat za hosty personál.

Vynikající (Petra H.)

Penzion je útulný, personál vstřícný, jídlo bylo dobré. Vše v pořádku. Doporučuji.

Skvělé (Petr P.)

Pobyt odpovídal popisu. Se službami penzionu jsme byli moc spokojený. Slušné ubytování, dobré snídaně a večeře.

Skvělé (Jaroslav K.)

Prostredie vyhovujúce, upratovanie na požiadanie, strava priemerná, zodpovedajúca cene za pobyt.

Skvělé (Zuzana B.)

Okolie a prostredie penziónu vyhovovalo popisu, spokojenosť z našej strany bola, nakoľko sme si mohli so sebou vziať i psíka. Takisto z personálnej stránky penziónu ok, ubytovanie a strava tiež vyhovujúce - zodpovedajúca finančnej stránke. Výlety Blansko - priepasť Macocha + jaskyňe, na Moravský kras sa dá pozrieť viacerými očkami :-).

Skvělé (Dan J.)

Příjemné ubytování, v blízkosti hezké koupaliště, pouze cesta na Machochu autem zabere takřka hodinu.

Vynikající (Lucie B.)

S pobytem jsme byli spokojeni, obsluha v restauraci milá, víno výborné, pokoje dobré, na můj vkus trochu tvrdší matrace, ale každému vyhovuje něco jiného.