Hotel Adria *** najdete v lázeňském městečku Trenčianské Teplice jen 20 km od hranic. Vydejte se sem za odpočinkem, užijte si komfortní pokoje Superior i chutnou polopenzi. V ceně balíčku je také neomezená konzumace kávy, relaxační masáž či kulečník, šipky, ping pong a sleva na palačinku i další wellness procedury.

O ubytování

Hotel Adria *** se nachází v srdci Trenčianských Teplic, jednoho z nejstarších a nejoblíbenějších lázeňských měst na Slovensku. Přijeďte poznat krásy „Perly Karpat”, která je leží jen 20 km od hranic s Českem.

V Trenčianských Teplicích můžete navštívit jedinečné turecké lázně Hammam (500 m) s tradicí sahající až do 13. století. Nejznámější památkou města je ovšem Most slávy (600 m) s pamětními deskami hvězd filmového plátna.

O historii lázní a přírodou v jejich okolí se nejlépe seznámíte na naučné stezce Trenčianské Teplice, která začíná v malebném městském lázeňském parku. Četné značené turistické trasy vás zavedou například k Jánošíkově jeskyni (2 km), na vyhlídku Klepáč (3 km), Bílý Jelen či Bílá skála. Během výletů využijte možnost ochutnat zdejší přírodní sirnou vodu z mnoha studánek a pramenů. Během léta se můžete v blahodárné léčivé vodě vykoupat v termálním koupališti Zelená žába (700 m).

Jako zajímavý výletní cíl doporučujeme krásné historické město Trenčín (10 km), jemuž dominuje goticko-renesanční hrad. Součástí hradního areálu je Matúšova věž, ze které jsou krásné výhledy na město a jeho okolí. Za vidění stojí také architektonicky zajímavá trenčínská židovská synagoga, ve které se snoubí byzantské a secesní prvky s moderní železobetonovou kupolí. Oblíbenou atrakcí je také vodu stříkající socha vodníka na Štúrově náměstí, která rozhodně stojí za fotku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard s vlastní koupelnou. Pokoj má krásný panoramatický výhled na centrum Trenčianských Teplic a k jeho vybavení patří například LCD televize a WiFi připojení.

Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu typu Standard. Apartmán se skládá z ložnice, obývací místnosti a koupelny. Součástí vybavení je LCD televize a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Součástí balíčku je lahodná polopenze, která se skládá z bufetových snídaní a servírované večeře.

Kde budete relaxovat?

Přímo v hotelu si po předchozím objednání můžete dopřát masáž.

Něco navíc

Pro večerní zábavu je k dispozici biliard, stolní tenis, šipky a další společenské hry.

Hotel Adria ***

Hotel Adria ***

Hurbanova 21 , Trenčianské Teplice
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 3 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,6 km

Tipy na výlet

Lázně Trenčianske Teplice

Lázně Trenčianske TepliceTip na výlet

Termální lázně Trenčianske Teplice najdete na úpatí Strážovských vrchů. Lázně patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším lázním na Slovensku. Léčivá sirná termální voda je ideální k léčbě při problémech s pohybovým aparátem, voda příznivě působí při léčbě kožních a gynekologických problémů. Účinky léčivé vody na vás budou působit v 6 bazénech a procedurách. Čekají zde na vás také unikátní vanové koupele Hammam zařízené v orientálním duchu. Po celý rok je zde k dispozici také venkovní bazén Grand s termální vodou o teplotě 33 °C.

Více informací
Trenčianske Teplice
Trenčianske Teplice
Turecké lázně Hammam a Sina
Turecké lázně Hammam a Sina
Trenčín
Trenčín