Penzion s restaurací u termálních lázní

Penzion Marco se nachází v centru Rajeckých Teplic jen 200 metrů od lázní Spa Aphrodité.

Ubytujete se v jednom z 10 pokojů vybavených standardním dřevěným nábytkem, TV a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na pokoj je možné umístit také přistýlku pro další osobu. Samozřejmostí je také WiFi připojení.

Ráno se posilníte na snídaních formou bufetu a během dne se můžete v restauraci těšit na nabídku jídel slovenské kuchyně i domácí pizzu.

Relaxace v lázních a turistika v okolí

Lázně Aphrodité uvidíte už od penzionu a dostanete se tam pěšky za pět minut. Pobyt ve termální vodě má pozitivní účinky na pohybové ústrojí i na vaše podrážděné nervy. O atmosféru se postarají antické sloupy, sochy a další výzdoba.

Tipy na výlet

Lázně Aphrodite Rajecké Teplice

Spa Aphrodite v Rajeckých teplicích nabízí vodní a saunový svět ve stylu antiky, jak na první pohled poznáte podle typických sloupů a soch. Uvnitř areálu najdete léčebný a rehabilitační bazén, venku můžete relaxovat v klidovém a rekreačním bazénu. Voda ve všech kromě venkovního rekreačního bazénu má teplotu kolem 32 - 36 °C, celé vaše tělo se tu tudíž příjemně prohřeje.

Žilina

Udělejte si procházku Žilinou a nechte se unášet její historií. Zvláště v jádru města naleznete působivou architekturu - proto bylo v roce 1987 vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Určitě zavítejte na Mariánské náměstí, kde najdete radnici. Pro milovníky historie je tady dále Katedrála Nejsvětější Trojice, významným kulturním centrem je i Náměstí Andreje Hlinky. Opomenout byste neměli ani hrady Lietava (cca 14 km jižně od centra města) a Budatín (ve městě, na pravém břehu řeky Váh). Pokud si budete chtít od vší té historie na chvíli odpočinout, osvěžte se v kryté plovárně, nebo při toulkách okolím zkuste menší koupaliště v obci Stráňavy (10 km jihovýchodně). Večer pak zajděte třeba do kasína!

Zámek a Sobášný palác v Bytči

Ve středu stejnojmenné obce se nachází renesanční zámeček Bytča. Jeho areál tvoří kaštiel, Sobášný palác a hospodářské a obytné budovy v opevnění. V budově kaštiela v současnosti sídlí archiv, v interiérech Sobášného paláce naleznete muzejní expozice.

Penzion Marco

R. Súľovského 633, Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 415 49­3 093

info@mlynarka.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
3,5/5
Celkem 4 hodnocení