Relaxační pobyt v luxusním hotelu Banderium na jihu Slovenska. Polopenze, degustace vína, vstup do nádherného privátního wellness a celodenní vstup do oblíbených, termálních lázní Patince. Atraktivní lokalita blízko Česka.

Luxusní pobyt v srdci Komárna za výjimečnou cenu

Luxusní hotel Banderium*** najdete v samém srdci městečka Komárna, které leží v atraktivní oblasti u slovenských hranic s Maďarskem a je snadno dostupné z Česka. Samotné Komárno nabízí nespočet turistických zajímavosti, v okolí najdete jak přírodu pro výlety, tak i oblíbený termální park Patince.

Hotel je nádherně vybavený a nabízí ubytování ve stylových pokojích s nadstandardním vybavením (klimatizace, TV, DVD přehrávač, fén, minibar, trezor, telefon). Styl hotelu evokuje středomořskou vilu a celé prostředí je velice příjemné, čemuž napomáhá i příjemný personál. Součástí hotelu je i restaurace nabízející vedle mezinárodní také tradiční slovenskou a maďarskou kuchyni připravovanou z kvalitních surovin. K dispozici je i kavárna.

V hotelu nechybí ani krásné wellness centrum, kde můžete odpočívat v infra a finské sauně s ochlazením v ledovém vědru a ve vířivé vaně. 

Relaxace v lázních Patince

Vedle termálů přímo v Komárně se asi 15 km od města nachází i oblíbené termály Patince a blízko je také Štúrovo. Termální koupaliště Patince se rozprostírá na ploše 22 ha a zdejší léčivý, termální pramen o teplotě 27°C vyvěrá z hloubky až 200 metrů. Lázně patří k jedněm z nejoblíbějších na jižním Slovensku.

Výhodou Komárna je to, že všechny jeho zajímavosti máte na dosah ruky. Kousek od hotelu najdete ty nejlepší restaurace, kulečník, obchody a další zábavu. 

  • Termální koupaliště Komárno - minerální voda má léčivé účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci a je vhodná pro rekreační účely. 
  • Vodní Mlýn Kolárovo, nádvoří Evropy, pevnost Komárno

Hotel Banderium ***

Námestie Generála Milana Rastislava Štefánika 11, Komárno
Slovenská republika

+421 35 77 30 156

info@banderium.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Lázně
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
130 m
Aquapark
2500 m
Sjezdovka
70000 m