Relaxační pobyt v luxusním hotelu Banderium na jihu Slovenska. Polopenze, degustace vína, vstup do nádherného privátního wellness a celodenní vstup do oblíbených, termálních lázní Patince. Atraktivní lokalita blízko Česka.
Relaxační pobyt v luxusním hotelu Banderium na jihu Slovenska. Polopenze, degustace vína, vstup do nádherného privátního wellness a celodenní vstup do oblíbených, termálních lázní Patince. Atraktivní lokalita blízko Česka.

Luxusní pobyt v srdci Komárna za výjimečnou cenu

Luxusní hotel Banderium*** najdete v samém srdci městečka Komárna, které leží v atraktivní oblasti u slovenských hranic s Maďarskem a je snadno dostupné z Česka. Samotné Komárno nabízí nespočet turistických zajímavosti, v okolí najdete jak přírodu pro výlety, tak i oblíbený termální park Patince.

Hotel je nádherně vybavený a nabízí ubytování ve stylových pokojích s nadstandardním vybavením (klimatizace, TV, DVD přehrávač, fén, minibar, trezor, telefon). Styl hotelu evokuje středomořskou vilu a celé prostředí je velice příjemné, čemuž napomáhá i příjemný personál. Součástí hotelu je i restaurace nabízející vedle mezinárodní také tradiční slovenskou a maďarskou kuchyni připravovanou z kvalitních surovin. K dispozici je i kavárna.

V hotelu nechybí ani krásné wellness centrum, kde můžete odpočívat v infra a finské sauně s ochlazením v ledovém vědru a ve vířivé vaně. 

Relaxace v lázních Patince

Vedle termálů přímo v Komárně se asi 15 km od města nachází i oblíbené termály Patince a blízko je také Štúrovo. Termální koupaliště Patince se rozprostírá na ploše 22 ha a zdejší léčivý, termální pramen o teplotě 27°C vyvěrá z hloubky až 200 metrů. Lázně patří k jedněm z nejoblíbějších na jižním Slovensku.

Výhodou Komárna je to, že všechny jeho zajímavosti máte na dosah ruky. Kousek od hotelu najdete ty nejlepší restaurace, kulečník, obchody a další zábavu. 

  • Termální koupaliště Komárno - minerální voda má léčivé účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci a je vhodná pro rekreační účely. 
  • Vodní Mlýn Kolárovo, nádvoří Evropy, pevnost Komárno

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva M.)

Bola som veľmi spokojná,milé kočky na recepcii,v obsluhe reštaurácie,izba vždy uprataná,čistá proste super !!!

Skvělé (Petr S.)

Hotel v pořádku, strava sice skvělá ale malé porce. Wellness OK, škoda že bez vířivky. Personál ochotný.

Vynikající (Eva P.)

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, službami hotelu i návštěvou lázní v Patincích.

Skvělé (Šárka M.)

Hotel bych doporučila každému! Vynikající kuchyně! Služby v hotelu na úrovni, ochotný personál.

Skvělé (Radek H.)

Vše ok, až na to, že na jednu večeři jsme dostali sacher dort a těšili jsme se na druhou a byli jsme uzemnění gumovou amoletou s čoko přelivem, takže jedna večeře měla tečku jako jízda v Mercedesu a druhá jak v Dacii.

Vynikající (Jan K.)

V hotelu jsme byli již podruhé a určitě ne naposledy. Z naší strany maximální spokojenost, velice vstřícný a ochotný personál, na všem se dá domluvit, vždy se snaží vyjít vstříc. Jídlo na jedničku, všude čisto a klídek. Určitě můžeme ostatním doporučit!

Vynikající (Milena B.)

V hotelu Bandérium v Komárně jsme byli velmi spokojení. Ubytování na úrovni, příjemný personál a chutné jídlo. Vše podle popisu.

Vynikající (Alena V.)

Hotel odpovidal nabídce *** . Služby byly na velmi dobré úrovni, pracovníci hotelu milí a vstřícní. Veškeré nabízené služby byly realizovány. Pobyt mohu velmi doporučit.

Vynikající (Jaroslava J.)

Hotel velmi pěkný, služby také. Dostali jsme vše, co bylo v nabídce. Až na počasí to bylo super.

Vynikající (Jana P.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, personál ochotný. Strava chutná, ale skromnější výběr.