• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní Hotel Banderium *** najdete v samém srdci města. Hotel nabízí ubytování ve stylových pokojích s nadstandardním vybavením (klimatizace, TV, DVD přehrávač, fén, minibar, trezor, telefon).

Tradiční kuchyně a relax ve wellness

Součástí hotelu je restaurace nabízející tradiční slovenskou a maďarskou kuchyni připravovanou z kvalitních surovin. K dispozici je i kavárna.

V hotelu nechybí ani krásné wellness centrum, kde můžete odpočívat v infra a finské sauně a ve vířivce. V okolí se pak nachází spousta zajímavých lokalit pro vaše výlety.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Libuše M.)

Prostředí hotelu příjemné, odpovídá 3*. Stravování výborné, persoínál velmi vstřícný, příjemný. Bohužel nikde nebylo uvedeno, že od 16.5.2019 není v provozu hotelové wellnes. Maďarské termály v Komárom stojí za celodenní návštěvu, ... určitě stojí za prohlídku vojenská pevnost v Komárně ..... Hotel má ideální polohu pro vycházky do okolí.....

Vynikající (Anežka ?.)

Hotel byl krásný, čistý, personál výborný :-) Čekání na večeři však byla hrůza, první večer obsluha super, rychlá, Další dva večery jsme ale čekali na jídlo minimálně 45 minut přesto, že byly obsazené pouze 3 stoly.

Vynikající (Blanka H.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše odpovídalo nabídce, hotel byl příjemný a čistý, paní recepční i servírky velmi milé, určitě se rádi v budoucnu vrátíme. Za návštěvu rozhodně stojí náměstí Evropy a hrad Tata asi 20 km od Komárna, kde je i příjemná procházka kolem jezera.