Ubytujte se v penzionu Fortune pouze 100 m od známého Thermalparku v Dunajské Stredě. Těšit se můžete nejen na celodenní vstup do jednoho z největších termálních areálů na Slovensku, ale také na vynikající stravu.
Ubytujte se v penzionu Fortune pouze 100 m od známého Thermalparku v Dunajské Stredě. Těšit se můžete nejen na celodenní vstup do jednoho z největších termálních areálů na Slovensku, ale také na vynikající stravu.

Penzion Fortune jen kousek od Thermalparku

Penzion Fortune najdete v atraktivní lokalitě jen minutu chůze od oblíbeného termálního areálu v Dunajské Stredě.

Penzion disponuje krásně zařízenými, nově zrekonstruovanými prostornými pokoji s vlastním sociálním zařízením, LCD TV a balkónem nebo terasou.

Součástí penzionu je i restaurace, která se skládá z vnitřní a venkovní části, v níž se nachází také ohřívače, tudíž je zde možné posezení i v chladnějším počasí. 

V areálu penzionu najdete také tenisový kurt a kolem se rozprostírá prostorná zahrada, v níž se na houpačkách zabaví i děti.


Zákazníci Slevokingu vyzdvihují na ubytování v penzionu Fortune výbornou polohu (100 m od Thermalparku), ochotný personál a také dobré jídlo.


V ceně vstup pro dva do Thermalparku Dunajská Streda

Oblíbený Thermalpark Dunajská Streda se skládá z krytého wellness centra, kde můžete relaxovat v mineralizované termální vodě o teplotě 24 - 40 °C s léčivými účinky, a venkovní části s několika celoročně otevřenými termálními bazény. Thermalpark patří k největším termálním areálům na Slovensku.

K dispozici jsou zde různé atrakce - chrliče, masážní trysky, jeskyně s vodopády, perličková koupel...a nespočet dalšího vyžití pro dospělé i děti.

Themalpark je vhodný také pro starší návštěvníky - celý areál je bezbariérový a v bazénech je mnoho sedacích částí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana L.)

Ano obdrželi jme vše, nabídka jídel byla ne ze tří ale z pěti. Termální lázně na dosah. Pobyt příjemný.

Vynikající (Drahomíra M.)

Byli jsme velice spokojeni s chováním personálu v hotelu Fortune, stravou, obsluhou personálu. V termálu jsme využili všechny koupaliště a užili si to. Navštívili jsme večerní vánoční krásně vyzdobené trhy v Dunajské Stredě. Bylo nám dobře - doporučuji.

Skvělé (Mária P.)

Pekné prostredie, ochotný, milý personal, výborna strava. Pobyt splnil naše očakávania.

Vynikající (Stanislav ?.)

Jednostranná strava jak při snídani (stejné salámy, sýry) tak i večeře. Na večeři byl o něco větší výběr. Personál super.

Vynikající (František Z.)

S pobytem jsme byli spokojeni jak s ubytováním tak i se stravou ale nejlepší byl pobyt v bazénech. Všude čisto,voda příjemná,byli jsme dokonce i venku když svítilo sluníčko. Rádi se zase k Vám podíváme.

Vynikající (Jaroslav T.)

Celý pobyt jako vždy na jedničku. Vše v pořádku, rádi se tam opět vrátíme. Jaroslav Tichý.

Vynikající (Zdeňka W.)

Celkově spokojeni jsme byli velmi, kuchyně chutná, milá obsluha, ubytování super, pouze nám chyběla česká televize.

Vynikající (Ludmila ?.)

Ubytování i strava byla velmi dobrá, obsluha příjemná. Čisto na pokoji i v restauraci. Doporučuji návštěvu Gabčíkova, popř. Komárna.

Vynikající (Alena V.)

Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním tak se službami velice příjemný a ochotný personál. A stravování prostě výborné neměli jsme žádné připomínky a určitě se tam rádi budeme vracet .Vanˇková

Vynikající (karel K.)

S pobytem jsme byly velice spokojeni a proto jsme po loňských zkušenostech si pobyt letos zopakovali a doufáme že pojedeme i příští rok.