Relaxační pobyt v luxusním maďarském Thermal hotelu Egerszálok**** pro dva. Polopenze, láhev vína, neomezený vstup do wellness a celodenní vstup do lázní Demjén s nádherným výhledem do okolí a nočním koupáním. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Ideální dovolená v Maďarsku v rodinném hotelu

Luxusní Thermal hotel Egerszálok**** najdete kousek od areálu oblíbených termálních lázní Egerszálok a nedaleko lázní Demjén. Velký hotelový areál je plný zeleně, má dětské hřiště a poskytuje tak možnost vyžití pro děti. Relaxovat můžete i na dvou terasách.

Wellness se skládá z jednoho velkého bazénu (vhodný pro děti i pro plavce) a jednoho menšího bazénku, vhodného na relax. V bazénech je termální léčivá voda, která je příjemně teplá. Součástí wellness je i finská sauna, parní sauna a infrasauna. 

Egerszálok - TOP lokalita pro dovolenou v Maďarsku


Lázně Demjén, kam máte v ceně vstupné, leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí na kopce pohoří Bükk a Mátra. Pramen těchto lázní tryská z hloubky 690 metrů a je jeden z nejstarších v Maďarsku. V lázních jsou dva vnitřní a šest vnějších bazénů o různé teplotě léčivé, termální vody. Uvnitř je také plavecký bazén a v lázních nechybí ani zážitkové bazény s různými vodními atrakcemi.

Zážitkem v lázních Demjén je romantické noční koupání, které je k dispozici každý den.

V okolí najdete ještě další velké lázně. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát - od hotelu jen 150 metrů. 

Relax ve zdejších vyhlášených lázních rozhodně doporučujeme, stejně jako ochutnávku vína v jednom z tradičních vinných sklípků rozesetých v okolních kopcích.

Hotel Thermal Park Egerszalók ****

Székhely Thermal kemping sor 2, Egerszálok
Maďarsko

+36 36 789 607

thermalpark@egerszalok.eu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,8 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,3 km