Relaxační pobyt v luxusním maďarském Thermal hotelu Egerszálok**** pro dva. Polopenze, láhev vína, neomezený vstup do wellness a celodenní vstup do lázní Demjén s nádherným výhledem do okolí a nočním koupáním. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Ideální dovolená v Maďarsku v rodinném hotelu

Luxusní Thermal hotel Egerszálok**** najdete kousek od areálu oblíbených termálních lázní Egerszálok a nedaleko lázní Demjén. Velký hotelový areál je plný zeleně, má dětské hřiště a poskytuje tak možnost vyžití pro děti. Relaxovat můžete i na dvou terasách.

Wellness se skládá z jednoho velkého bazénu (vhodný pro děti i pro plavce) a jednoho menšího bazénku, vhodného na relax. V bazénech je termální léčivá voda, která je příjemně teplá. Součástí wellness je i finská sauna, parní sauna a infrasauna. 

Egerszálok - TOP lokalita pro dovolenou v Maďarsku


Lázně Demjén, kam máte v ceně vstupné, leží na kopci a je odtud nádherný výhled do okolí na kopce pohoří Bükk a Mátra. Pramen těchto lázní tryská z hloubky 690 metrů a je jeden z nejstarších v Maďarsku. V lázních jsou dva vnitřní a šest vnějších bazénů o různé teplotě léčivé, termální vody. Uvnitř je také plavecký bazén a v lázních nechybí ani zážitkové bazény s různými vodními atrakcemi.

Zážitkem v lázních Demjén je romantické noční koupání, které je k dispozici každý den.

V okolí najdete ještě další velké lázně. V Egerszáloku se nachází solný kopec, který je v Evropě naprostý unikát - od hotelu jen 150 metrů. 

Relax ve zdejších vyhlášených lázních rozhodně doporučujeme, stejně jako ochutnávku vína v jednom z tradičních vinných sklípků rozesetých v okolních kopcích.

Hotel Thermal Park Egerszalók ****

Székhely Thermal kemping sor 2, Egerszálok
Maďarsko

+36 36 789 607

thermalpark@egerszalok.eu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
4,76/5
Celkem 140 hodnocení