• Domácí mazlíček za poplatek 3 000 HUF (10 €)/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel přímo propojený s termálními lázněmi

Hunguest Hotel Freya *** z vyhlášeného hotelového řetězce stojí v parku ve městě Zalakaros. Místním unikátem jsou termální lázně, s nimiž je hotel propojený podzemní chodbou, takže snadný přístup k bazénům s léčivou vodou je zaručen.

Ubytováni budete na pokoji Superior, který je vybavený televizí, telefonem, trezorem i minibarem. K pokoji patří také balkón a samostatná koupelna s WC. Na pokoj je možné umístit i přistýlku pro vaše dítě.

V hotelové restauraci pro vás bude každý den připravena snídaně a večeře formou bufetu. V budově dále najdete lobby bar, obchod se suvenýry, dětský koutek, kosmetický salón, kadeřnictví a masérský salón. Budete se mít zkrátka báječně.

Relaxace i zábava pro rodiny v lázních

Během celého pobytu si užijete relaxaci a zábavu v lázeňském komplexu Zalakaros. V kryté části najdete termální bazény s vodou o teplotě 32 - 36 °C, saunový svět i možnost masáží. Pod otevřeným nebem se pak rozkládá 10 akrů parku se sedacími termálními bazény, plaveckým bazénem a dalšími atrakcemi.

Vyrážíte na dovolenou s dětmi? Ve venkovním areálu na ně čeká více než 60 vodních atrakcí, vodopády, tobogány a dětské hřiště, uvnitř pak najdete rozlehlou relaxační zónu a sauny, které jsou při teplotě 40 - 45 °C vhodné i pro rodiny s dětmi.