Láká vás luxusní dovolená v přírodě Beskyd? Vyrazte do Campingu Rožnov pod Radhoštěm. Ubytujete se v nadstandardních apartmánech s terasou, užijete si spoustu zábavy na sportovních atrakcích a budete jen kousek od slavných Pusteven a dalších valašských monumentů. Na děti zde navíc čeká minizoo, lanové centrum či Pohádkové lázně.

O ubytování

Camping Rožnov pod Radhoštěm je obklopený přírodou v CHKO Beskydy. Nabízí proto perfektní lokalitu pro rodiny s dětmi, sportovce i nadšené turisty.

Přímo od kempu vede turistická trasa na horu Radhošť, jejího vrcholu dosáhnete asi po 8 kilometrech. Také se odsud můžete vydat na Pustevny (10,9 km), které se proslavily svými unikátními dřevěnými stavbami. Dostanete se k nim pěšky, můžete se ale nechat vyvézt i lanovkou. Kousek od kempu najdete Valašské muzeum v přírodě (1 km), které je největším muzeem tohoto typu v ČR, nebo 32 metrů vysokou Jurkovičovu rozhlednu (1 km).

Děti budou jistě nadšené z lanového centra Gibon (600 m) nebo z dětského centra Pohádkové lázně (2,6 km), kde mohou navštívit i křišťálovou solnou jeskyni, nebo se zabavit v některé ze zajímavých dílniček. Nejen děti si užijí také procházku po Stezce Valaška (11,1 km), dřevěném chodníku s vyhlídkami nad korunami stromů.

Oblast Beskyd je oblíbeným cílem i pro lyžaře. Ti budou mít v dosahu hned několik ski areálů, například Ski areál Soláň (15,5 km), který je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi, Ski areál Bílá (25,1 km) s množstvím běžkařských tratí nebo Ski Malenovice (26,9 km) s 5 sjezdovkami.

Kde budete spát?

Ubytujete se v nadstandardních apartmánech Deluxe, které jsou vhodné až pro 4 osoby. Každý apartmán se skládá z ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a koupelny se sprchovým koutem. Nechybí nic pro váš maximální komfort, v kuchyni najdete vše potřebné vybavení, včetně lednice, sporáku, nádobí aj., v obýváku si zase pohovíte u televize na velkém gauči. Z obývacího pokoje se navíc dostanete na prostornou terasu s grilem a zahradním nábytkem.

Na čem si pochutnáte?

Díky plně vybavené kuchyni si můžete kdykoliv připravit, na co máte chuť. A kdyby se vám nechtělo vařit, přímo v areálu kempu najdete hospůdku s možností celodenního stravování. Pochutnáte si na domácí kuchyni a specialitách z grilu, v nabídce jsou také různé čepované nápoje a v hezkých dnech můžete posedět na terase.

Kde budete relaxovat?

V areálu sice nenajdete žádné wellness centrum, v teplých dnech si ale zasportujete i odpočinete u venkovního bazénu.

Cestujete s dětmi?

Camping Rožnov pod Radhoštěm je primárně zaměřený na rodiny s dětmi, můžete se tedy těšit na opravdu širokou nabídku zábavy. Přímo v areálu najdete minizoo s kozlíkem, ovečkami a prasátky. Děti si užijí také na dětském hřišti, v bazénu, na elektrických a šlapacích autíčkách nebo na trampolíně.

Něco navíc

K setkávání, posezení a grilování vám poslouží nový srub ve finském stylu s kulatým ohništěm. V areálu kempu najdete i ohniště a zahradní krby s posezením. Aktivnější jedinci zase ocení volejbalové a nohejbalové hřiště, stoly pro stolní tenis a další sportovní atrakce. Pro hosty s domácími mazlíčky je k dispozici dog aréna, kde se mohou pejsci proběhnout a vyvenčit. Využít můžete také kuchyňku a prádelnu s pračkou a sušičkou.

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Radhošťská 940 , Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
16,5 km
Sjezdovka
11 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm
Lysá hora
Lysá hora