V klidné ulici Karlových Varů pod vyhlídkou Jelení skok najdete vše, co od vyhlášeného lázeňského města očekáváte. Ve 4* Hotelu Mignon si vychutnáte polopenzi i širokou škálu možností odpočinku. Po procházce karlovarskými parky s vyhlídkami, kolonádami nebo výletech do neméně krásného okolí si v Hotelu Mignon **** dopřejte parádní procedury. Co třeba aroma masáž a vířivá koupel?

O ubytování

Hotel Mignon **** se nachází v nádherné secesní budově v klidné a zelené části Karlových Varů. Můžete tak v klidu relaxovat v nádherné okolní přírodě a zároveň se za pár minut chůze dostanete k nejvýznamnějším karlovarským památkám. Vydejte se za těmi nejkrásnějšími výhledy na lázeňské město: na rozhlednu Diana (2 km) a vyhlídky Jelení skok (2,5 km) či Rohanův kříž (1,5 km). Příjemnou procházkou projdete všechny slavné kolonády, které se nacházejí ve vzdálenosti do 1 km od hotelu. Od nejbližší Mlýnské kolonády se přes romantickou Tržní kolonádu dostanete až na nejznámější Vřídelní kolonádu s pramenem Vřídlo. Při návštěvě Karlových Varů byste rozhodně neměli minout působivou budovu Grandhotelu Pupp (1 km). Oblíbené je také sklářské muzeum Moser (4 km) a Muzeum Jana Bechera. Nudit se v Karlových Varech nebudete ani v zimě. Na parádní lyžovačku se můžete vydat do skiareálů na Božím Daru (22 km), na Klínovci (24 km) nebo v Jáchymově (20 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji. K vašemu pohodlí budete mít k dispozici televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu s vanou, fénem, župany a pantoflemi. Nechybí ani trezor, telefon a lednička s minibarem.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci si ráno pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Večer se zde podávají servírované večeře o třech chodech s výběrem z menu.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu Mignon je vlastní léčebné centrum. V moderně vybavených a vkusně zařízených místnostech je poskytována široká škála procedur. Ze široké nabídky masáží, koupelí a terapií si zajisté vybere každý. Odpočinout si můžete také v sauně.

Hotel Mignon ****

Hotel Mignon ****

Sadová 55 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
2,3 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera