Dopřejte si pobyt plný výletů a zážitků. V Penzionu Pod Vyhlídkou vás čeká pohodlné ubytování ve dvoulůžkových pokojích, servírované snídaně, láhev vína na pokoji i neomezený vstup do infrasauny. Z překrásné oblasti pod Krkonošemi to nebudete mít daleko ani do ZOO Dvůr Králové.

O ubytování

Uprostřed nádherné přírody Podkrkonoší objevíte útulné ubytování v Penzionu Pod Vyhlídkou. Nachází se v osadě Arnoštov poblíž hradu Pecka (4,4 km) a lázeňského města Lázně Bělohrad (10 km). V zimě je možné využít běžecké stopy, které vedou kolem penzionu, nebo se vydat na blízké sjezdovky v Pecce (5 km) a Zvičině (12 km).

Kde budete spát?

Čekají na vás pohodlné a prakticky zařízené dvoulůžkové pokoje s ledničkou, TV a WiFi připojením, každá z nich má také samostatnou koupelnu se sprchou. Pokud vás během dne náhodou přepadne hlad, k dispozici vám bude kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí, vařičem či mikrovlnkou společná vždy pro dva pokoje.

Pokud se na výlet chystáte s partou přátel nebo s velkou rodinou, dejte přednost ubytování v prostorných apartmánech, kde se pohodlně vyspí i pět lidí. K dispozici vám bude i samostatná koupelna a kuchyňka, TV a WiFi připojení jsou samozřejmostí.

Na čem si pochutnáte?

Kávu nebo čaj podle vaší chuti si objednáte v hospůdce přímo v penzionu. Těšit se zde můžete také na servírované snídaně kombinované se studeným bufetem. Během dne se zas do hospůdky přijďte osvěžit pivem z nedalekého Novopackého pivovaru, skvěle vám padne hlavně po výletě v okolí.

Kde budete relaxovat?

Po návratu s hlavou plnou čerstvých zážitků si poseďte na terase či v zahradě. V chladnějších měsících vám namáhané svalstvo skvěle prohřeje infrasauna.

Penzion Pod Vyhlídkou

Arnoštov 13 , Pecka
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1 km
Sjezdovka
4,7 km

Tipy na výlet

ZOO Dvůr Králové Tip na výlet

Všichni milovníci zvířat a rodiny s dětmi určitě znají vyhlášenou Zoo s tím pravým africkým safari. V Zoo Dvůr Králové vás čeká více než 2300 druhů zvířat. Park se proslavil chovem nosorožců, najdete zde největší skupinu žiraf chovanou mimo Afriku, pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.

Jaké je největší lákadlo této ZOO?

Jedná se o Africké safari Josefa Vágnera a Lví safari, které nabízí možnost vydat se projížďkou mezi volně se pohybující zvířata. Na výběr, jak se na cestu vydat, je ze tří možností - vlastním autem, Afrika truckem nebo Safaribusem. Součástí jízdy Afrika truckem i Safaribusem je zajímavý a zábavný výklad. Trasa měří přibližně 5 kilometrů. Můžete pozorovat zebry, žirafy, antilopy a za speciální branou na vás čeká téměř kilometrová cesta lvím safari.

Pro odvážlivce je připravené i večerní safari, lanový park nebo možnost vyzkoušet si roli ošetřovatele v ZOO. Tak neváhejte a objevujte zvířecí říši pěkně z blízka.

Více informací
Lázně Bělohrad
Byšičky
Jičín