Pobyt, který Vás okouzlí svou polohou v nádherné přírodě Slovenského ráje. Polopenze, wellness a další zážitky pro perfektní dovolenou i s dětmi (1 dítě do 12-ti let zdarma). Při spojení dvou kupónů bonus - opékání a láhev sektu.

Týden v nádherné přírodě Slovenského ráje

 

Hotel na nachází v severní časti Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb a proto je oázou klidu, kde se můžete zrelaxovat a načerpat nové sily. Atmosféru dotváří vůně dřeva a štěbetající ptáčci. 

Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou prostorné a komfortní, parkoviště se nachází přímo před hotelem. V podzemí najdete také menší wellness, které má dvojice po 2 hodiny sama pro sebe. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infra-sauně, finské sauně a relaxační místnosti. 

 

Letní turistika v okolí hotelu

Během pobytu se nudit určitě nebudete. Vychutnejte si procházky či náročnější turistiku nedotknutou přírodou Slovenského ráje - populární jsou túry na Suchou Belou a Prielom Hornádu. Nedaleko je i salaš, kde připravují výborné tradiční slovenská jídla. 

Pár minut cesty autem leží historická Spišská Nová Ves, kde můžete vystoupit na nejvyšší kostelní věž na Slovensku, navštívit nejmenší (i nejhezčí) ZOO, anebo se procházet po městské promenádě.

Asi po 20 minutách jízdy autem narazíte na termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou a za méně než půl hodiny cesty autem dorazíte k světoznámému Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva V.)

S pobytem jsme byli spokojeni, pan domácí byl milý a výřečný. Okolí hotelu moc pěkné.

Skvělé (Dušan Z.)

Boli sme spokojní, krásne prostredie, príjemný personál. Akurát WiFi pripojenie nám na hornom poschodí takmer vôbec nefungovalo.

Skvělé (Lucie Škrháková ?.)

Pobyt v hotelu Trio jsme víceméně použili spíše k přenocování, protože přes den jsme podnikali celodenní túry do Slovenského ráje. Pro celodenní pobyt někde v hotelu bych si vybrala asi prestižnější zařízení, nebo bych zůstala v komfortním domácím prostředí. Ač je hotel spíše skromněji zařízen, bylo všude čisto a uklizeno. Osobně mne nejvíce oslovila typická slovenská srdečnost a ochota personálu, pan domácí byl velmi galantní, ale zároveň vtipný - ze staré školy a myslím že nás svým sympatickým a mírně staromódním přístupem "dostal". Snídaně probíhaly formou švédského stolu a bylo dobré přijít hned zrána, protože jídlo nebylo doplňováno. Večeři jsme si mohli vybrat ze tří menu, jedno z nich vždy bezmasé. Wellness bylo menší, ale dostačující, ovšem k celodennímu pobytu si myslím, že není vhodné, spíše jen jako zpestření ubytování. Celkový dojem z ubytování byl ale velmi dobrý.

Vynikající (Aneta Z.)

Ochotný a přátelský personál, moc dobré jídlo, na snídani bohatý výběr. Hezké pokoje i celkové prostředí hotelu. Určitě doporučuji!

Skvělé (Eva S.)

Strava chutná. Personál nám vyšel ve všem vstříc. Velmi ochotný. Chyběl prezentovaný welcome drink. Sleva do Vrbova a na splav. Dunajce už neplatila.

Vynikající (Helena H.)

Byli jsme maximálně spokojeni, pěkné ubytování,dobrá strava, personál milý a ochotný. Vyšlo nám úplně super počasí, příroda je tam nádherná, túry byly dost náročné, ale krásné. Nestihli jsme všechno pochodit, rádi bychom se tam ještě někdy vrátili. Vřele doporučujeme!

Vynikající (Jana K.)

Celková spokojnosť s pobytom. Ochotne vyhoveli mojim požiadavkám ohľadom stravy - večere.

Skvělé (Marek W.)

Celkově jsme byli hodně spokojeni. Strava výborná, personál výborný. Hotel je pro méně náročnou klientelu ale nám vyhovoval maximálně.

Skvělé (JARMILA ?.)

Trochu nás mrzelo, že jsme neměli avízované grilování a další dobroty i přes to, že jsme se o ně upomínali.Mnozí účastnící nedostali uvítací drink. Je potřeba vyměnit polštáře a deky - nebyly v nejlepším pořádku. Alespoň 1 x za pobyt vynést odpadkový koš z pokojů - to jsme si museli dělat sami.

Skvělé (Miroslav C.)

Slušný rodinný penzion. Skromnější ubytování. Dobrá strava, velmi velmi ochotná obsluha.