• Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pobyt v nádherné přírodě Slovenského ráje

Hotel Trio *** se nachází na severu Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb, a proto je oázou klidu, kde můžete načerpat nové síly.

Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou ve světlých barvách, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT a WiFi. V suterénu najdete také menší wellness. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infrasauně, finské sauně a relaxační místnosti.  K dispozici je také vnitřní bazén.


Zákazníci Travelkingu si na pobytu v hotelu Trio *** pochvalují ochotný personál, dobré jídlo a také polohu hotelu, která je ideálním startovním bodem pro túry po Slovenském ráji.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (František D.)

K personálu a ke službám jimi poskytovaných nemám sebemenší připomínky. Skvělí lidi. Poslední noc to však kazili nový hosté, kteří se přijeli do hotelu ne zotavit, ale zohavit. Po upozornění ve 23:30 hod na nevhodné chování, mě přístup personálu velice mile překvapil, kdy téměř okamžitě zareagovali a vše uklidnili ke spokojenosti ostatních hostů. Určitě rádi se vrátíme a vřele doporučuji ostatním.

Skvělé (Miroslav ?.)

Hotel bol v blízkosti lesa čo bolo súper a to ticho na nezaplatenie. Bolo to síce mimo sezony ale náš účel splnil. Oddych a wellness.

Dobré (Marek S.)

Po příjezdu na hotel nám starší paní sdělila, že bydlíme v jiném hotelu, kde není Wellness. Majitel nereagoval na telefon ani mail. Pobyt v jiném hotelu byl sice dobrý, ale nebylo tam wellness, které jsme si s manželkou objednali.