• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pobyt v nádherné přírodě Slovenského ráje

Hotel Trio *** se nachází na severu Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb, a proto je oázou klidu, kde můžete načerpat nové síly.

Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou ve světlých barvách, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT a WiFi. V suterénu najdete také menší wellness. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infrasauně, finské sauně a relaxační místnosti.  K dispozici je také vnitřní bazén.


Zákazníci Travelkingu si na pobytu v hotelu Trio *** pochvalují ochotný personál, dobré jídlo a také polohu hotelu, která je ideálním startovním bodem pro túry po Slovenském ráji.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Silvia P.)

Čo sa týka stravy ; o švedskych stoloch možte zabudnúť.....večera formou bufetu tak isto nebola. Kachličky pri bazene rozbité, odporúčam šľapky. Ubytovanie v poriadku, personál sme zastrehli iba dve osoby, pomalý čašnik, čo odnesie 2 taniere...... Komunikácia s "asi majiteľom" uplne nulová, 3 dni som čakala na emailovú odpoveď, napokon som mu volala, aby mi potvrdil rezerváciu, to som čakala ďalšie 2 dni na odpoveď...... Prostredie , okolie nádherné, odporučam vylety na rebríky, Tomášov výhľad

Vynikající (Jan N.)

Vše odpovídalo nabídce.

Skvělé (Marek W.)

Celkově jsme byli hodně spokojeni. Strava výborná, personál výborný. Hotel je pro méně náročnou klientelu ale nám vyhovoval maximálně.