Nejkrásnější místa rakouské metropole nyní můžete snadno poznat kdykoliv až do konce roku - pobyt pro dva v designovém HB1 hotelu kousek od Schönbrunnu s bohatými snídaněmi podávanými na střeše hotelu s výhledem do schönbrunnských zahrad.

Krásné ubytování jen kousek od Schönbrunnu

Vídeň je snadno dostupná metropole, která nabízí nespočet zajímavostí od kulturních až po ty historické. K tomu navíc nechybí ani příjemná atmosféra, parky plné zeleně a romantické kavárny s typickou kávou "kleiner Schwarzer" a sachr dortem.

Město můžete výborně poznat s ubytováním v moderním HB1 Hotelu Schönbrunn, jehož pokoje jsou stylově zařízeny, v koupelně najdete zážitkovou sprchu a nechybí v nich LCD TV. U hotelu je zastávka (linka U3), ze které jste za 15 minut v centru města, k zámku Schönbrunn je to asi 10 minut pěšky. Součástí hotelu je střešní bar s úžasným výhledem na zámek - zde se také podávají bohaté snídaně.

Na snídaně se opravdu těšte. Zahrnují croissanty, uzeniny, sýry, čerstvé ovoce, čerstvě vylisovanou šťávu pomerančů a různé druhy kvalitní kávy jako je espresso, latte macchiato a - samozřejmě - Wiener Melange.

Vídeň nadchne milovníky kultury i památek

Vídeň rozhodně patří k místům, kde se nudit nebudete. Prohlídku města začněte u Stephansplatzu s dominantou katedrály, projděte kolem Albertiny a Kohlmarkt (luxusní, nákupní třída) až k Hofburgu, sídlu císařů. Dále nevynechejte Michaelerplatz s krásnými kostely a projděte se kolem Rathausu a Parlamentu. Než se vydáte dál, odpočinout si můžete ve Volksgarten nebo v jedné z mnoha kaváren.

Prohlídku pokračujte kolem Museumquartier na Mariahilferstrasse, navštivte největší vídeňský kostel Karlskirche, kde můžete vystoupat až do výšky 70 metrů. Za návštěvu také zábavní park Prater, letní sídlo Schönbrunn či architektonicky zajímavý Hundertwasserhaus.

TIP: večer můžete zajít do Opery, Volkstheater nebo Burgstheter, kde před začátkem představení můžete koupit lístky jen za pár euro. Pokud navštívíte město s dětmi, může Vás zaujmou Haus des Meeres - 11 poschodí akvárií a tropické fauny a flóry. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela H.)

Velice jsme byli spokojeni. Pokoje sice malé, ale čisté. Koupelna velice pěkná. Strava super a personál ochotný. Všem doporučuji. Jestli bude ještě nabídka, tak určitě koupíme.

Vynikající (Daniela L.)

Velmi spokojení, s ubytováním i službami, dostupností k místní dopravě. Určitě budeme doporučovat svým kamarádům !!!

Vynikající (2 P.)

Čo by som na hoteli vyzdvihla je to, že je na perfektnom mieste, hneď pred ním stoja električky a dostanete sa kamkoľvek. Takisto ma mi veľmi páčila izba, veľmi čistá a pekná kúpeľna a klimatizácia - kúrenie, super, potešilo!!! Bála som sa, že na hoteli bude zima a všade bolo teplučko. Jediné, čo ma sklamalo trošku, bol výhľad, ktorý sme mali na raňajkách, vraj mal byť do záhrad Schoonbrunu, ale teda v skutočnosti nič nevidíte :D Takisto výhľad z izby, iba na tapetu so stromami nalepenú na stene bol vtipný...Okrem "výhľadov" sa naozaj nemám na čo sťažovať, super! Napokon tie si můžete užiť aj inde vo Viedni! Celkovo odporúčam!!!

Vynikající (Lucie M.)

Velmi dobré umístění, kousek od Schonbrunu, výborné snídaně, pěkné pokoje, koupelny, pohodlné postele a klimatizace.

Skvělé (Blanka M.)

Blízké prostředí bylo průměrné, ale nahradila to blízkost Schonnbrunu se zámeckými zahradami. Snídaně v hotelu na terase s vyhlídkou do zámeckých zahrad byla moc příjemná. Pokoj čistý, ale malý. Televize moc nefungovala.

Vynikající (Adriana K.)

Pobyt splnil očakávania - izby a hotel zodpovedali popisu, poloha hotela výborná. Raňajky boli štandardné, dostatočný výber. Personál hotela bol ústretový, počas pobytu sa nevyskytli žiadne problémy.

Vynikající (Dana U.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni, byli jsme v tomto hotelu s manželem již podruhé, vše perfektní!!!!

Skvělé (Danuše P.)

Ubytování bylo pěkné, inzerovali výhled z terasy hotelu na zámek, ale bohužel toto platí jen ráno při snídani, jinak je prostor zavřený. Výhled je velmi pěkný, škoda, že zde nelze posedět večer a že zde není malá kavárnička nebo prostor pro posezení hostů. Služby i chování personálu bylo dobré, snídaně byly rozmanité, chutné, výborné.

Skvělé (Petr H.)

Hotel v pořádku. Na pokojích není minibar, proto bych uvítal možnost zakoupení drobností jako je pití atp. na recepci.

Skvělé (jaroslav B.)

Hotel velmi pěkně moderně zařízen. Leží v dobré vzdálenosti od památek. Snídaně velmi pestrá a dobrá. Jen trochu dražší parkování.