Popis ubytování

Horská roubenka se nachází na úpatí Kralického Sněžníku v malé obci Stříbrnice, 3 km od Starého Města pod Sněžníkem. U roubenky je horský potok a okolo louky a lesy. V obci Stříbrnice se nachází velký lyžařský Ski areál KRALIČÁK s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7,1 km lyžařských tratí pro všechny kategorie lyžařů.

Příjezd je možný osobním vozidlem až na místo, v zimě v případě velkého množství sněhu budou nutné sněhové řetězy, případně je zajištěno parkování cca 200m pod roubenkou. Věci ubytovaným v případě velkého množství sněhu jsou vyvezeny terénním vozidlem.

Do obce je zavedena pravidelná autobusová doprava, vlaková stanice 3km ve Starém Městě pod Sněžníkem. Roubenka je v klidném a krásném místě s nádhernými výhledy do dalekého okolí Jeseníku.

Popis okolí

V 300m vzdálené restauraci U Kampů lze domluvit stravování (polopenze, plná penze, denní menu, jídla na objednávku i hotovky - velice dobře vaří), v místě obchod. Další restaurace Štvanice vzdálená 400m taktéž poskytuje možnost stravování i hotových jídel. Ve Stříbrnicích se nachází lyžařský Ski areál KRALIČÁK s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7,1 km lyžařských tratí pro všechny kategorie lyžařů. Také dětský park ve Stříbrnicích - ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění, děti si mohou hrát a užívat si zimní radovánky. Navíc běžkařské tratě, u kterých si délku a náročnost volíte sami dle svých představ a sil.

Mimo jiné další sjezdovky v okolí do 10km Ski Kunčice, Ski areál Paprsek. Spousta značených turistických cest, vynikající podmínky pro běžecké lyžování - rolbou upravené stopy na všechny směry. Cca 5km hraniční přechod do Polska (nákupy, koupání, lyžování, Medvědí jeskyně).

Doplňující informace

Na místě se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč, která slouží k úhradě elektrické energie ( 6,- Kč za 1 Kwh - vysoký tarif, 3,- Kč za 1 Kwh - nízký tarif ), výhodou je pro Vás, že na roubence je 20-ti hodinový nízký tarif a 4 hodiny pouze vysoký tarif.

Rekreační poplatky městskému úřadu ( 20,- Kč/den za dospělou osobu od 18 let věku ). Roubenka je vytápěna kachlovými kamny, dřevo je v ceně.

Cena je již konečná bez dalších poplatků !

Neposkytujeme povlečení na postele !

Roubenka Stříbrnice s bazénem

Roubenka Stříbrnice s bazénem

Stříbrnice 43,
Stříbrnice, Česká republika

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sprchový kout
Vana
TV
DVD přehrávač
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Mrazák
Myčka nádobí
Pračka
Společenská místnost
Dětská postýlka

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Venkovní bazén
Krb venkovní
Pískoviště
Trampolína
Prolézačky
Houpačka nebo jiné dětské hry
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Objekt je na samotě
Travnatá plocha u objektu
Potok u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Tenis
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro páry
Luxusní objekt
Rodinné oslavy

Možnosti stravování

Bez stravy

Možnosti platby

Hotovostí
Převodem na účet

Tipy na výlet

Králický Sněžník
Králický Sněžník
Králický Sněžník
Králický Sněžník
 Snieznicki Park Krajobrazowy
Snieznicki Park Krajobrazowy